امروزه طراحی وب سایت شرکتی برای کسب و کارهای گوناگون بر خلاف گذشته اصلا کار سختی نیست. اگر قصد دارید یک وب سایت قابل توجه و جذاب برای کسب و کارتان داشته باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه نموده تا اطلاعات بیشتری در زمینه طراحی سایت شرکتی و مزایا و امکانات آن داشته باشید.

برای آموزش طراحی سایت شرکتی می‌توانید به مقاله آموزش رایگان طراحی سایت شرکتی مراجعه کرده و سایت خود را راه اندازی کنید.

سایت شرکتی چیست؟

بهتر است بدانید که در دنیای امروز داشتن سایت شرکتی برای هر کسب و کاری لازم و ضروری است. سایت شرکتی به وبسایت‌هایی گفته می‌شود که در آن به معرفی شرکت، پرسنل و تاریخچه شرکت، معرفی محصولات و خدمات پرداخته می‌شود. با داشتن وب سایت شرکتی ارتباط شرکت با مشتری نیز بسیار راحت‌تر خواهد بود.

هدف از طراحی وب سایت شرکتی چیست؟

هدف اصلی از طراحی وب سایت شرکتی، ارائه خدمات، محصولات و اطلاعات شرکت به مشتریان و مخاطبان مختلف می‌باشد. وب سایت شرکتی، به عنوان یک نماینده مجازی شرکت، اطلاعات و خدمات شرکت را برای کاربران در دسترس قرار می‌دهد. علاوه بر این، وب سایت شرکتی، یک ابزار بازاریابی اساسی برای شرکت است. با به کارگیری راهکارهای مناسب در حوزه بهینه‌سازی موتورهای جستجو، سئو و تبلیغات آنلاین، وب سایت شرکتی می‌تواند به کسب و کار نوپا یا با سابقه شما کمک کند تا فروش خود را افزایش دهید، بازدیدکنندگان پایداری داشته باشید و نام تجاریتان را در بازار تثبیت کنید.

طراحی وب سایت شرکتی

اهمیت طراحی سایت شرکتی چیست؟

طراحی سایت شرکتی برای هر برندی مانند داشتن ‏یک دفتر کار یا اداره می‌باشد که آدرس آن در فضای اینترنت خواهد بود! با این وجود می‌توان در همین فضا یعنی وب سایت، محصولات یا خدمات شرکت را به طور مستقیم به مشتریان خود ارائه نمود. تبلیغات و برندینگ برای هر شرکتی یک امر ضروری محسوب می‌شود. زیرا با توجه به غیر فیزیکی بودن بسیاری از شرکت ها، پس ضروریست تا برای معرفی خود به بازار هدف به تبلیغات روی بیاورند که این کار معمولا هزینه های هنگفتی را روی دست صاحبان شرکت ها می‌گذارد.

بنابراین لازم است که تبلیغات و برندینگ را به طور هدفمندتری انجام داد. اینجاست که اهمیت طراحی وب سایت شرکتی نمایان می شود. البته نباید از اهمیت مشاوره طراحی سایت نیز غافل شد زیرا با دریافت مشاوره قطعا مسیر شما هموارتر خواهد شد.

طراحی سایت شرکتی

امکانات سایت شرکتی

وب سایت‌ها دارای بعضی ویژگی‌های مشترک می‌باشند. اما هر وبسایتی بسته به نوع آن که خدماتی، فروشگاهی، شخصی، آموزشی، شرکتی، خدماتی و … باشد، امکانات مخصوص به خود را دارد. به عنوان مثال در طراحی سایت شرکتی بیشتر تمرکز بر معرفی شرکت، نمونه پروژه‌های انجام شده شرکت و در یک جمله وب سایت شرکتی نقش ویترین شرکت است اما در وب سایت‌های فروشگاهی تمرکز اصلی بر روی فروش محصولات است.

امکانات طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای

در طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای، طبیعتا باید برخی ویژگی‌ها به بهترین شکل ممکن و بطور کامل شرح و نمایش داده شود. خصوصا خدماتی که تمرکز و هدف شرکت روی آنهاست. برخی از امکاناتی که در طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای باید استفاده شود، عبارتند از:

 • صفحه مخصوص سفارش گیری و محاسبه قیمت محصولات
 • طراحی ریسپانسیو (قابلیت اجرا در تمامی دستگاه‌ها)
 • گالری تصاویر و راهنمای استفاده از محصولات
 • بخش مربوط به پرسش و پاسخ مشتریان
 • پشتیبانی مشتریان بصورت آنلاین
 • صفحه مربوط به اخبار شرکت
 • بخش امتیازدهی به شرکت
 • صفحه همکاری با شرکت
 • صفحه ارتباط با شرکت
 • صفحه ی درباره ی ما
 • ارتباط با مشتریان
مقاله پیشنهادی: طراحی وبسایت فروشگاهی

مزایای طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی می‌تواند شما را از خیلی مسائل برای شرکت شما بی‌نیاز کند. در ادامه به برحی از مزایای طراحی وب سایت شرکتی اشاره می‌کنیم.

 • ارائه خدمات بدون محدودیت زمانی و مکانی و معرفی محصولات و خدمات شما در نتایج جستجو گوگل
  مشتریان شرکت شما می‌توانند از طریق سرچ موتورهای جستجوگر مثل گوگل بدون محدودیت زمانی و مکانی به خدمات یا محصولات شما دسترسی داشته باشند.
 • امکان معرفی نمایندگی‌های شرکت و همچنین امکان ارسال آنلاین فرم برای دریافت نمایندگی
  شما می‌توانید در وب سایت شرکتی خود صفحه‌ای را جهت دریافت نمایندگی و یا بخشی را جهت معرفی نمایندگی‌های شرکت خود داشته باشید.
 • طراحی سایت شرکتی چند زبانه باعث حضور بین المللی شرکت شما می‌شود.
  شما می‌توانید در سایت شرکتی خود دکمه‌ای را جهت انتخاب زیان داشته باشید تا کاربران خارجی را نیز به سمت شرکت خود جذب کنید.
 • معرفی دستاوردها و تاریخچه شرکت و ارائه رزومه جذاب و حرفه‌ای
  می‌توانید یک صفحه در سایت خود داشته باشید تا دستاوردها، رزومه، تاریخچه و موارد مشابه را در سایت شرکت خود قرار دهید.
 • دیده شدن و کسب درآمد شرکت شما در 24 ساعت شبانه روز
  با داشتن یک سایت شرکتی حرفه‌ای سئو شده، شرکت شما همیشه در دسترس است و می‌توانید 24 ساعت شبانه روز محصولات یا خدمات شرکت خود را به مشتریان خود ارائه دهید.
 • طراحی سایت شرکتی باعث افزایش بازار داخلی و خارجی شرکت شما می‌شود.
  با طراحی وب سایت شرکتی سئو شده، می‌توانید بعد از مدتی کوتاه شاهد افزایش بازار داخلی و خارجی شرکت خود باشید.
نمونه سایت شرکتی

 • با طراحی وب سایت شرکتی هزینه تبلیغات شرکت خود را کاهش می‌دهید.
  به جای هزینه‌های هنگفت برای تبلیغات بیلبوردی در سطح شهر، می‌توانید با هزینه‌ بسیار کمتر در سایت‌های دیگر شرکت خود را تبلیغ کنید.
 • آسان‌تر شدن تعامل با مشتری با طراحی سایت شرکتی
  شما می‌توانید از طریق سایت شرکتی به راحتی با مشتریان خود در ارتباط باشید. این تعامل می‌تواند از طریق پشتیبان آنلاین در سایت، ایجاد فرم مشاوره و یا تماس، پاسخ به نظرات مقاله‌ها و … انجام شود.

برندینگ در طراحی وب سایت شرکتی

برندینگ یکی از مهمترین عوامل در طراحی وب سایت شرکتی است. برندینگ به معنی ساخت، تعریف و مدیریت تصویر و شناسنامه اصلی کسب و کار است. به عبارت دیگر، برندینگ یک فشار اصلی در تعیین هویت و استراتژی کسب و کار است. در طراحی وب سایت شرکتی، برندینگ می‌تواند به شما کمک کند که نیازهای مختلفی از جمله کسب و کار، مشتریان، کارکنان و بازارهای هدف را در نظر بگیرید. علاوه بر این، برندینگ می‌تواند به شما کمک کند که طرح بندی سایت را با توجه به هویت و برند کسب و کار خود انجام دهید.

وب سایت شرکتی

برای انجام برندینگ در طراحی وب سایت شرکتی، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:

 • برندینگ به معنی ایجاد یک طرح ارزش برای کسب و کار است که در ذهن مخاطبان ثبت شود.
 •  هماهنگی لوگو، سبک وب سایت، رنگ‌ها، الهام گرفتن از برچسب‌ها و عناصر جانبی دیگر در همراهی با سبک نحوه تعامل، محتوا و درجه اهمیت هویت برند از اقدامات برندسازی شخصی است.
 • با عنوان یک برند، شما باید سعی کنید شخصیت خود را تعریف کرده و نوع برخورد با کاربران خود را شناسایی کنید. هدف شما برای ایجاد و ارتقای برند شامل تعریف شناسنامه و یکپارچه‌سازی برند برای پیام های مختلف از جمله محصولات، خدمات و تجربیات است.

نهایتاً، برندینگ باید به شما کمک کند که با مثبت ارزیابی، مخاطبین خود را متوجه مزایای خدمات و محصولات خود کنید و آنها را به عملکرد بهتر و بهره وری بالاتر از کسب و کار کمک کنید.

مقاله پیشنهادی: تأثیر بهینه سازی و سئو سایت بر برندینگ شما

هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر می باشد؟

هزینه طراحی سایت شرکتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. طراحی سایت مسئله ساده‌ و آسانی نیست و متأسفانه برخی از کارفرمایان و افرادی که تخصص و آشنایی کاملی در این زمینه ندارند با شنیدن تعرفه های طراحی سایت تعجب می‌کنند.
شرکت ساپتک ایرانیان، با یک تیم حرفه ای، خلاق، وقت شناس و البته متعهد به پروژه محوله در تلاش است تا پروژه‌ی کارفرما را با بهترین متد ها و امکانات روز طراحی کند.

مشاوره انفجاری ساپتک

22 دقیقه رایگان مهمان ما باشید!

برای مشاوره رایگان کسب و کار فرم زیر را تکمیل نمایید تا از خدمات مشاوره رایگان ساپتک ایرانیان بهره‌مند شوید.

سایت شرکتی وردپرس

از آنجایی که در طراحی سایت شرکتی، محصولات و معرفی آن‌ها از اهمیت کمتری برخوردار است، بنابراین توصیه می‌شود برای ساخت سایت شرکتی، از وردپرس استفاده کنید. کار با سیستم مدیریت محتوای (CMS) وردپرس بسیار آسان تر از طراحی سایت با کدنویسی و قالب‌های اختصاصی می‌باشد. همچنین وردپرس نیز از پلاگین‌ها و امکانات پیشرفته‌‌ای برخوردار است و به نوعی نیاز خیلی از طراحان سایت و کارفرمایان را برطرف می‌کند.

قالب سایت شرکتی

هر سایتی که در دنیای اینترنت وجود دارد یا با قالب‌های پیش فرض و رایگان یا با قالب‌های اختصاصی ساخته شده است. برای طراحی سایت شرکتی ابتدا نیاز به یک قالب سایت شرکتی دارید تا سایت شما ظاهر گرافیکی داشته باشد. برای دانلود قالب سایت، می‌توانید به وب سایت‌های ایرانی مثل سایت راستچین یا سایت های خارجی مثل سایت تم فارست مراجعه کنید و از قالب‌های رایگان و پولی این سایت‌ها استفاده نمایید. بعد از انتخاب قالب به سراغ آموزش طراحی سایت بروید.

چرا وب سایت شرکتی داشته باشیم؟

امروزه مردم ساعت زیادی از شبانه روز را در فضای مجازی و اینترنت سپری می‌کنند. از طرفی دیگر، با آنلاین شدن بسیاری از کسب و کارها و پیشرفت و گسترش تکنولوژی، مردم هم تمایلشان نسبت به خرید آنلاین بیشتر شده است. زیرا می‌توانلند در هرجا و در هر زمان به اینترنت مراجعه کرده و کالا یا خدمات خود را از سایت‌های مختلف سفارش دهند. اینجا است که شما با راه اندازی وب سایت برای شرکت خود می‌توانید به کسب و کار خود رونق دهید و مشتریان خود را چند برابر کنید. به دنبال آن فروش کالا یا خدمات شرکت شما نیز رشد بسیاری خواهد کرد.

برای مشاوره و ثبت سفارش طراحی وب سایت شرکتی فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مشاوره طراحی سایت

برای دریافت مشاوره رایگان روی گزینه مشاوره طراحی سایت کلیک نمایید و فرم مربوطه را تکمیل نمایید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در زمینه طراحی سایت هستند.

نتیجه گیری

طراحی وب‌سایت شرکتی یکی از مواردی است که در دنیای امروز بسیار اهمیت دارد. به دلیل تاثیرگذاری وب‌سایت بر روی روابط داخلی و خارجی شرکت با مشتریان، طراحی یک وب‌سایت جدید، روند جدیدی برای شرکت شما می‌سازد. شما می‌توانید با دریافت مشاوره رایگان از مجموعه ساپتک از خدمات و مراحل طراحی سایت باخبر شوید.

فهرست مطالب

بهتر است بخوانید...

2 دیدگاه در “طراحی وب سایت شرکتی

 1. محمدرضا حسینی گفت:

  سلام. با طراحی وب سایت شرکتی چقدر طول میکشه که شرکت من تبدیل به یک برند بشه؟

  1. هادی ریوندی گفت:

   با سلام و وقت بخیر.
   دوست عزیز با توجه به اینکه در حیطه کاری شرکت شما رقابت سخت باشد یا آسان این مدت زمان متغیر خواهد بود. پیشنهاد میکنم یک مشاوره رایگان با کارشناسان ما داشته باشید.
   برای دریافت مشاوره روی لینک مشاوره و طراحی سایت کلیک کرده و فرم دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت را پر کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و شما را بیشتر راهنمایی کنند.
   همچنین شما می‌توانید با شماره 1505 30 91 – 021 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

فرم تماس طراحی سایت

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نحوه ارتباط*
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فرم تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نحوه ارتباط*
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .