خدمات ساپتک ایرانیان

تمام خدماتی که برای زندگی بهتر و راحت‌تر نیاز دارید اینجاست! ساپتک بهترین گزینه‌ها را برای ارائه به شما دارد.

مشاوره تخصصی ساپتک

فعالیت اصلی تیم ساپتک در زمینه مشاوره شغلی می‌باشد و از آنجا که ویژگی‌های شخصیتی، خانواده و محیط زندگی هر فرد، تاثیر مستقیمی بر فرآیند انتخاب شغل او دارند، خدمات مشاوره شغلی ساپتک می‌تواند به شکل جامع‌تری در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد، بدین صورت که می‌توانید از مزایای مشاوره خانواده و شخصیت شناسی همگام با مشاوره شغلی خود بهره‌مند شوید و این یکی از وجوه تمایز مجموعه ساپتک می‌باشد.

خدمات ساپتک

مشاوره انتخاب شغل

انتخاب شغل از مسائل بسیار مهمی است که در جوامع امروزی به خصوص کشور خودمان مورد بحث واقع است. اینکه چه شغلی مورد نیاز جامعه است و در کنارش به چه چیز‌هایی علاقه داریم، همگی مواردی هستند که به مشاور احتیاج دارد تا بهترین گزینه را برای آینده خودمان انتخاب کنیم و زندگی شادی داشته باشیم.

مشاوره خانواده

رشد و تربیت هر شخص از محیط خانواده او آغاز می‌شود و والدین پایه ریز نظام ارزشی کودک در زندگی او هستند، بدیهی است که گاه محیط خانواده مبدا و منشاء شکل گیری برخی از مشکلات و چالش‌های زندگی افراد می‌باشد که با مراجعه به موقع به متخصص روانشناس و مشاور خانواده می‌توان در جهت رفع و حل آنها قدم مثبتی برداشت.

از جمله موضوعات مورد بحث مشاوره خانواده می‌توان به زوج درمانی، طلاق، خیانت، مشکلات جنسی و ارتباط والدین با فرزندان اشاره کرد.

مشاوره کسب‌وکار

مشاوره کسب و کار

اگر به دنبال رشد و توسعه کسب و کار خود هستید یک مشاور کسب و کار متخصص می‌تواند بهترین گزینه و همراه شما در این مسیر توسعه پیشرفت باشد.
مجموعه ساپتک با معرفی ابزارهایی در جهت توسعه بیزینس شما و همچنین با تعیین مسیر دقیق پیشرفت، حامی مطمئن شما در سفر پیشرفت و ترقی خواهد بود.

مشاوره طراحی سایت

مشاوره و طراحی سایت

برای دیده شدن و توسعه برندینگ، افزایش فروش و معرفی خدمات خود و محصولاتتان بهترین و اولین گزینه مطمئن وجود یک وب‌سایت می‌باشد که از ابزارهای لازم برای شروع و حرکت در مسیر توسعه کسب و کار می‌باشد.

تیم طراحی سایت ساپتک مفتخر است که شما را در این مسیر همراهی کند.

از بهترین ابزارها جهت معرفی خدمات،کسب و کار و محصولات خود وجود یک وب‌سایت می‌باشد.

مجوز سایت

مشاوره جهت دریافت مجوزهای لازم برای سایت

هر سایتی برای فعالیت در فضای وب، نیاز به اعتمادسازی در میان کاربران خود دارد که وجود مجوزهایی از قبیل نماد اعتماد الکترونیکی ( اینماد) و نماد ساماندهی از جمله ضروری‌ترین آنها هستند.

شما می‌توانید مراحل پر پیچ و خم دریافت مجوزهای لازم برای وب‌سایت خود را به عهده کارشناسان ما در مجموعه ساپتک بگذارید.

توسعه فردی

مشاوره توسعه فردی

هر شخصی نیاز دارد برای رسیدن به موفقیت رشد کند ولی بسیاری از افراد نمی دانند این کار را باید از کجا شروع کنند و سردرگم می‌شوند. اما ساپتک اینجاست تا به شما کمک کند مسیر رشد و توسعه فردی خودتان را پیدا کنید و در زندگی به موفقیت های بزرگ و چشم‌‌گیری برسید.

مشاوره تغذیه

از قدیم گفتن عقل سالم در بدن سالم، همیشه تغذیه بخش مهمی از زندگی مردم بوده و هنوزم هست. اگر تغذیه مناسبی نداشته باشیم ممکن است آسیب‌هایی از قبیل کم خونی، فشار خون، دیابت، چاقی، لاغری بیش از حد، مشکلات گوارشی و… به ما برسد، لذا برای رفع مشکلاتی از این قبیل وجود یک مشاور تغذیه می‌تواند به سلامت جسمی ما کمک شایانی بکند.

مشاوره انتخابات ایران

از آنجایی که انتخابات همیشه تاثیر بسیار مهمی بر روی آینده‌ی یک شهر، استان و یا حتی کشور دارد، به شدت نیازمند به یک مشاوره است.
از این رو نحوه معرفی خود به مردم، انتخاب شعار انتخاباتی خود، جلب رای اکثریت و … نیازمند دانش خاصی بوده که یک مشاور انتخابات خوب می‌تواند راهنمای شما در این مسیر باشد.