کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام, وبلاگ

کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام

کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام چیست؟

این کمپین مجموعه فعالیت‌هایی است که در زمان مشخص برای دستیابی به یک هدف از پیش تعیین شده و خاص، در اینستاگرام اجرا و پیاده سازی می‌شود.

هدف از پیاده سازی این کمپین چیست؟

کمپین های اینستاگرامی با هدف دستیابی به یک بازاریابی درست و موفق میتوانند باعث افزایش میزان معروفیت یک برند، فروش ویژه محصولات و… بشوند.

انواع پکیج های بازاریابی

۱- آگاهی از برند: اینستاگرام به عنوان بستری شناخته می‌شود که در آن، کاربران و مشتریانش به دنبال برند‌های جدید هستند و افراد برخی از آن ها را دنبال می کنند. بنابراین این کمپین یک انتخاب عالی برای معرفی بیشتر برند محسوب می‌شود.

۲- ارزش ها و مسئولیت اجتماعی:  راه‌اندازی این کمپین، روش خوبی برای معرفی کردن ارزش‌هایی است که برند شما از آن حمایت می‌کند.

۳- فروش و تبلیغات: مناسبت‌های بخصوص،می توانند زمان مناسبی برای راه‌اندازی و پیاده سازی کمپین فروش باشند. اگر قصد افزایش میزان فروش محصولی خاص را داشته باشید یا بخواهید موجودی باقی‌مانده یک محصولی را به پایان برسانید، می‌توانید کد تخفیف به فالوورهای خود در اینستاگرام بدهید.

۴- رقابتی: اینکه  پیش از راه‌اندازی کمپین‌های بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی زمانی را به تحقیق درمورد رقبا اختصاص دهید، در روند تبلیغات تاثیر گذار خواهد بود.

۵- عرضه محصولات: در واقع این کمپین کمک می کند تا مخاطبان با شور و هیجان بیشتری انتظار محصول یا خدمات جدید شما را بکشند و شما نیز به نوبه خود این فرصت را دارید تا با آزادی عمل بیشتری درباره مزایا و کیفیت‌های محصول یا خدمات خود اطلاعات ارائه کنید.

۶- محتوای تولید شده توسط کاربر یا مخاطب: در این کمپین‌، مشتریان تصاویری از محصول یا خودشان، در حالی که از محصولات برندی بخصوص استفاده می‌کنند، به اشتراک می گذارند.

انواع تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی: با تبلیغات بازدیدی شما می‌توانید در پیج‌های پر بازدید تبلیغ کنید و محتوای خود را در ابعادی وسیع‌ به نمایش بگذارید. این نوع تبلیغات باعث ایجاد آگاهی بیشتر از برند می شود.

تبلیغات تعرفه‌ای: در تبلیغات تعرفه‌ای محتوای شما به صورت پست یا استوری در هر صفحه ای که بخواهید نمایش داده می‌شود.

تبلیغات اینفلوئنسری: اینفلوئنسرها با تاثیرگذاری خوبی که روی فالوورهایشان دارند، فرصت خوبی را برای تبلیغات محصولات و خدمات شما ایجاد می‌کنند. با این روش می توانید به راحتی کمپین خود را با همکاری آن‌ها توسعه دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *