اخبار و مقالات

Revo_Glider_-_Banner

هر آنچه در زمان خرید اسکوتر برقی باید بدانید

هر آنچه در زمان خرید اسکوتر برقی باید بدانید

 

هر آنچه در زمان خرید اسکوتر برقی باید بدانید : با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز و اشتیاق مردم دنیا برای استفاده از آن، کارخانجات و شرکت های تولید کننده نیز در صدد پیشرفت برآمدند و هر روز بیشتر از دیروز در صدد ارتقا محصولات خود می باشند. در این میان اسکوتر برقی یا هاور برد که نوع پیشرفته اسکوترهای سابق می باشد به خوبی نمایان گر این روند رشد هستند.

 

انواع اسکوتر برقی :

 

آیروور (هاور برد)

 

 

اسکوتر برقی تاشو

 

 

 

 

اسکوتر برقی دسته دار(سگوی)

 

 

 

 

 

 

ناین بات

 

 

 

 

 

 

هر آنچه در زمان خرید اسکوتر برقی باید بدانید

 

آیروور ها

آیروور یا هاوربرد ها یک دستگاه سیار دارای دو چرخ که به موازات یکدیگر با انرژی تامین شده از باتری حرکت می کنند که مناسب برای انواع گروه سنی می باشد. این دستگاه ها دارای توان حرکتی ۱۵ کیلومتر بر ساعت بوده و در صورت شارژ شدن کامل قادر به طی ۲۰ کیلومتر مسافت خواهد بود. روی آیروورها ( هاوربرد) نمایشگرهایی وجود دارد که از روی آن می توان به میزان شارژ آن پی برد. این اسکوتر های برقی و شارژی هم برای سرگرمی و هم برای رفت و آمد می توان استفاده کرد. اما انتخاب مدل و سایز آن وابسته به سن افراد، وزن آن ها و امکانات مد نظرشان متفاوت است. (حداکثر تحمل وزن آیروور ها ۱۲۰ کیلوگرم می باشد که پیشنهاد ما این است که افراد بیشتر از ۸۰ کیلو از این نوع اسکوتر برقی استفاده نکنند)

 

انواع سایز آیروور ها :

 

سایز ۶٫۵ اینچ : کوچکترین سایز توصیه شده برای خردسالان و نوجوانان است که برای به حرکت درآمدن نیاز به حداقل وزن ۱۵ کیلوگرم را دارد. و دارای چرخ هایی توپر است.

 

 

۶٫۵ اینچ

 

 

سایز ۸٫۵ اینچ : دارای چرخ هایی بزرگتر است، افراد دارای ۲۰ کیلوگرم به بالا به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. دارای چرخ هایی توپر

۸٫۵ اینچ

 

 

سایز ۱۰٫۵ اینچ : بزرگ ترین سیاز در هاور بردها است که دارای چرخ ها و بدنه بزرگتر نسبت به بقیه سایزها می باشد. که حداقل وزن برای استفاده از این دستگاه ۴۰ کیلو گرم می باشد. دارای چرخ های بادی

۱۰٫۵ اینچ

 

 

آفرود یا ۱۰ اینچ : همانطور که از اسمش پیداست با داشتن چرخ هایی پهن تر سطوح شن و ماسه و شیب دار را بهتر طی می نماید و با عرض ۱۰ سانتی متری بیشتری که نسبت به بقیه اسکوتر ها دارد پیچ ها را سریع تر و راحت تر می پیماید.

 

 

آفرود

 

 

 

امکانات و آپشن های مختلف در آیروور ها ( هاوربرد ها)

 

بلوتوث، اسپیکر، اتوبالانس یا خودتعادل، ریموت کنترل، دسته حمل و چراغ های ال ای دی روی چرخ و وسط رینگ.

 

اتوبالانس : سیستم خود تعادل جهت ایجاد تعادل میان دو طرف دستگاه هنگام روشن شدن اسکوتر

بلوتوث : که بین مردم به نام اسپیکر شناخته می شود جهت پخش موسیقی با صدای بلند از اسکوتر

دسته حمل : جهت جابجایی راحت تره دستگاه

اپلیکیشن : جهت بررسی میزان شارژ باقی مانده، مسافت طی شده، موقعیت کنونی دستگاه، انتخاب مود حرکتی برای کاهش سرعت در حرکت کودکان، نشانگر میزان سرعت (کیلومتر بر ساعت)

ریموت کنترل : جهت قرار دادن اسکوتر در حالت استند بای

چراغ های ال ای دی : جهت روشنایی دستگاه برای استفاده در شب و زیبایی

 

پس برای انتخاب بهترین آیروور یا هاوربرد توجه به نکات بالا کمک بسزایی به متقاضیان خرید می کند.

 

 

اسکوتر برقی تاشو :

نوعی اسکوتر برقی که همانند آیروور ها با نیروی باتری به حرکت در می آیند. از اسکوتر های برقی تاشو بیشتر برای رفت و آمد های درون شهری استفاده می شود. این اسکوتر ها با قابلیت تا شوندگی آسانی که دارند حمل و نقل و استفاده را برای مصرف کننده راحت می کنند. سایز چرخ اسکوتر های تاشو از محدوده ۸ اینچ تا ۱۰ اینچ می باشد که هم به صورت بادی در ۱۰ اینچ ها و هم بصورت توپر در ۸ اینچ ها ساخته شده است.

این اسکوتر ها در دو مدل زین دار و بدون زین طراحی شده اند که مشتریان با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانند یکی از این دو نوع را انتخاب کنند. بر روی فرمان اکثر اسکوتر های برقی تاشو صفحه دیجیتال برای نمایش میزان سرعت (کیلومتر بر ساعت) ، مسافت طی شده ، میزان شارژ باقی مانده دستگاه و تغیر حالت حرکت وجود دارد. تحمل وزن واقعی این اسکوتر ها ۱۲۰ کیلوگرم می باشد و می توانند حداکثر سرعت ۲۰ تا۳۰ کیلومتر بر ساعت را حتی بر روی شیب ۱۵ تا ۲۵ درجه بپیمایند.

 

 

 

 

تفاوت اسکوتر های تاشو :

بازدهی باتری آن ها ( میزان مسافت قابل طی کردن با یک بار شارژ )

حداکثر سرعت قابل پیمایش

حداکثر وزن واقعی قابل تحمل

زین دارد یا ندارد

صفحه نمایشگر دیجیتال دارد یا ندارد

سایز و پهنای چرخ آن ها

شیب قابل پیمایش

وزن خود دستگاه

 

 

پس اگر قصد خرید یکی از انواع اسکوتر های تاشو را دارید حتما به نکات بالا توجه بفرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.