نمایندگی اصلی فروش اسکوتر برقی تهران

نمایندگی هاوربرد در تهران

با پیشرفت تکنولوژی در دنیای امروز و اشتیاق مردم دنیا برای استفاده از آن، کارخانجات و شرکت های تولید کننده نیز در صدد پیشرفت برآمدند و هر روز بیشتر از دیروز در صدد ارتقا محصولات خود می باشند. در این میان اسکوتر برقی یا هاور برد که نوع پیشرفته اسکوترهای سابق می باشد به خوبی نمایان گر این روند رشد هستند.

نام دیگر این دستگاه هاوربرد یا اسکوتر هوشمند است،. اسکوتر برقی دستگاه پیچیده ای نیست و از وصل شدن یک محور به دو چرخ ساخته شده و داری باتری قابل شارژ است. این وسیله پدال، گاز و ترمز ندارد، دارای دو سنسور (سنسور جایرسکوپ بوده) که این سنسور جهت حرکت پا و فشار پا را تشخیص داده، پردازش کرده و تعادل روی ۲ چرخ را برقرار می کند و تنها با حرکت و فشار پا کار می کند.

امروزه از این وسیله هوشمند تنها برای سرگرمی و تفریح استفاده نمی شود بلکه به دلیل مزیت هایی که دارد مانند استفاده از نیروی باتری برای حرکت و عدم دود زایی و آلودگی هوا و حجم کم و وزن مناسب، از آن برای رفت و آمدهای درون شهری نیز استفاده می شود.

 

نمایندگی اصلی فروش اسکوتر برقی در تهران

پس از استقبال مردم جهان همچنین مردم ایران از این وسیله هوشمند بسیاری در صدد فروش این محصول در سطح کشورمان برآمدند. بطور مثال دیده می شود که برخی مغازه ها و کسب کار ها که اصلا تخصصشان اسکوتر نیست و مهارتی در ارائه خدمات و حتی تعمیر آن ندارند اقدام به فروش تعدادی اسکوتر برقی و هاور برد کرده اند. بی شک در رابطه با دستگاه ها و وسایل هوشمند و دیجیتال خرید از فروشندگانی که گارانتی ارائه نمی دهند و تضمیمی در قبال کالای فروخته شده ندارند ریسکی بزرگ است.

 

حالا شاید این سوال ذهنتان را به خود مشغول کرده که از کجا اسکوتر بخرم ؟ جواب سوالتان پیش ماست .

 

  • از جایی که خدمات و گارانتی ارائه می دهد.
  • جایی که قطعات اسکوتر را دارد.
  • معتبر باشد.
  • در این کار حرفه ای باشد.
  • با سابقه باشد.
  • اجناس با کیفیت بفروشد.

 

نمایندگی اصلی فروش اسکوتر برقی در تهران

ساپتک ایرانیان نمایندگی فروش اسکوتر در تهران اولین وارد کننده اسکوترهای برقی و تمامی قطعات اصلی و جانبی آن بصورت اورجینال از سال ۱۳۹۴ و داشتن عنوان نمایندگی اصلی فروش اسکوتر برقی در تهران در تلاش است تا با ارائه اسکوترهایی متنوع در انواع طرح و رنگ با گارانتی واقعی کوتاه مدت و بلند مدت تا انتهای مسیر اسکوتر سواریتان خدمت گذار شما باشد.

 

نمایندگی فروش اسکوتر در تهران

تیم ساپتک مجهز به مشاورین و متخصصینی است که هرروزه دانش خود را درباره اسکوتر های برقی (آیروور ها و هاوربرد ها) آپدیت کرده تا بتوانند بهترین و کامل ترین مشاوره و خدمات را به شما عزیزان ارائه دهند. پس اگر برای خرید اسکوتر برقی اطلاعات کافی ندارید و یا سوالی ذهنتان را درگیر کرده است برای دریافت مشاوره تخصصی و رایگان از ما همین حالا تماس بگیرید.