مرکز مشاوره کودک آنلاین، تلفنی و حضوری

کودکان و فرزندان ما، عزیزترین آدم‌های زندگی ما هستند که سلامت جسمی و روحی آن‌ها برای ما از هرچیزی در زندگی مهم‌تر است. شاید تابحال به هنگام مواجه با برخی مشکلات، جمله ” ریشه در کودکی فرد دارد ” را از مشاوران یا نزدیکان خود شنیده‌اید. متأسفانه این جمله تا حدود بسیار زیادی درست است و گاهی اوقات کودکان ما، به دلایل مختلفی از کودکی علاوه بر مشکلات جسمی، از مشکلات روحی روانی نیز رنج می‌برند که شاید کمتر کسی به آن توجه کند.

حل این مشکلات در بسیاری از مواقع با مراجعه به تراپیست خردسال و دریافت مشاوره کودک می‌تواند رفع شود. مشاوران کودک با آگاهی کامل از مشکلات روحی کودکان، سلامت روان آن‌ها در آینده و بزرگسالی را تا حدود زیادی می‌توانند تضمین کنند.

انواع خدمات مشاوره در مرکز مشاوره کودکان ساپتک

1 جلسه مشاوره کودک

299,000 تومان
 • یک جلسه مشاوره
 • مشاوره حضوری و آنلاین کودک
 • بررسی علل های مراجعه به تراپیست
 • بررسی نحوه رفتار والدین با کودک
 • هر جلسه 45 دقیقه

سه جلسه مشاوره کودک

990,000 تومان
 • سه جلسه مشاوره
 • مشاوره حضوری و آنلاین کودک
 • علل های مراجعه به تراپیست خردسال
 • بررسی نحوه رفتار والدین با کودک
 • هر جلسه 45 دقیقه
مشاوره

پنج جلسه مشاوره کودک

1,490,000 تومان
 • پنج جلسه مشاوره
 • مشاوره حضوری و آنلاین کودک
 • علل های مراجعه به تراپیست خردسال
 • بررسی نحوه رفتار والدین با کودک
 • هر جلسه 45 دقیقه

چرا به تراپیست خردسال احتیاج داریم؟

شاید اگر کمی به نحوه رفتار، ادبیات و کلام، شخصیت و روابط او با دوستان خود دقت بیشتری داشته باشید، متوجه خواهید شد که کودک شما ممکن است با مشکلاتی دست و پنجه نرم کند. به عنوان مثال، کودک شما به هنگام بازی کردن با دوستان همسن خود ممکن است گوشه‌گیر و خجالتی باشد! حل چنین مشکلاتی بطور کلی با استفاده از جلسات متعدد و مفید مشاوره کودک ممکن است و گاهی اوقات نحوه تربیت والدین نیز ممکن است پاسخگوی این معضل نباشد.

تراپیست خردسال یا تراپیست کودک با ایجاد فضایی امن و همدلانه بهترین راه حل را در جهت رفع مشکلات و اختلالات کودکان ارائه می‌دهد و گزینه بسیار مناسبی در زمان سردرگمی والدین می‌باشد.

اگر شما نیز در نحوه ارتباط با کودک خود دچار مشکل شده‌اید و در خصوص مسائل تربیتی با کودک خود نیاز به مشاوره روانشناسی کودک دارید هم اکنون فرم زیر را تکمیل نمایید.

فرم تماس مشاور خانواده

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت

نحوه ارتباط*

مشاوره کودک

بهترین زمان مراجعه به مشاور برای کودکان

به عنوان مثال ممکن است کودک شما 10 سال داشته باشد در حالی که رفتار و عملکرد آن بیشتر شبیه کودکان 6 ساله می‌باشد.

از آنجایی که اختلال بیش فعالی در کودکان با جنب و جوش فراوان و عدم تمرکز همراه است، این رفتار می‌تواند یکی از علل بیش فعالی باشد.

استرس و اضطراب در کودکان به دلایل مختلفی شکل می‌گیرد به عنوان مثال وجود انتظارات بیش از حد والدین و تحت فشار قرار دادن کودک در مورد مسائل مختلف از جمله درس و مدرسه و موارد دیگر سبب بروز استرس و اضطراب در کودکان می‌شود.

از همان سنین ابتدایی دبستان ممکن است کودک شما در خواندن، نوشتن و یا یادگیری دروس با مشکل مواجه شود که ممکن است از نشانه‌های اختلال یادگیری در کودک شما باشد.

کودکان نیز همانند بزرگسالان ممکن است دچار افسردگی شوند که در صورت نپرداختن به آن ممکن است افکاری نظیر آسیب به خود و مرگ را به دنبال داشته باشد و گاه این افکار ممکن است به دلیل وجود اختلالاتی در روان کودک باشد. برای اطلاعات بیشتر درمورد افسردگی، مشاوره افسردگی را بخوانید.

از آنجایی که مشکلات رفتاری و عملکردی کودکان طیف وسیعی را شامل می‌شود، در صورت مشاهده هرگونه رفتار غیرعادی در فرزند کودک خود مانند خودارضایی و موارد ذکر شده در بالا به مشاوره روانشناسی کودک مراجعه کنید.

مشاوره آنلاین با متخصصین روانشناسی

مشاوره کودک

نکته حائز اهمیت این است زمانی که پدر و مادر تصمیم به بچه دار شدن می‌گیرند می‌توانند از خدمات مشاوره تلفنی کودک بهره‌مند شوند و دیدگاه‌های تازه و مناسبی را در تربیت فرزند خود دریافت نمایند، در سنین رشد نیز تا قبل از 3 سالگی چون کودک قادر به صحبت در مورد احساسات و مشکلات خود نیست معمولا از بازی درمانی برای شناسایی و درمان اختلالات و مشکلات رفتاری کودک استفاده می‌شود.

مشاور تلفنی کودک

مشاوره تلفنی کودک از جمله خدمات مرکز مشاوره صدای آرامش است که توسط متخصصان روانشناس ارائه می‌شود. متخصص با ارزیابی کامل کودک و خانواده اش ریشه اصلی مشکل را پیدا و رفع می‌کند. اگر کودک شما دچار پرخاشگری، استرس و…. شده است باید هر چه زودتر برای رفع آن به مشاور کودک مراجعه کنید. کودکان بسیار آسیب پذیر اند و اگر مشکلات آن ها رفع نشود حتی تا بزرگسالی ممکن است باقی بمانند. اگر هنوز از خدمات رواشناسان کودک استفاده نکرده‌اید میتوانید برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

نحوه برخورد با کودک قبل از مراجعه به مشاور کودک باید چگونه باشد؟

بسیار مهم است که قبل از رفتن به جلسه مشاوره کودک، فرزندمان را به نوعی آماده کنیم تا کودک در حین جلسات مشاوره احساس راحتی بکند. این کار باعث می‌شود تا کودک از مشاوره لذت ببرد و آن را به عنوان سرگرمی و تفریح تصور کند. قبل از مراجعه به تراپیست کودک، باید به تمام صحبت‌های کودکتان گوش دهید و به خواسته‌های منطقی او، اهمیت دهید. همچنین در ادامه چند مورد که قبل از مراجعه به روانشناس کودک باید با فرزند خود در میان بگذارید را شرح خواهیم داد:

 • با او صداقت داشته باشید و بگویید که قصدتان کمک به خودش است.
 • از جملاتی استفاده نکنید که که او را بترساند و تصور کند میخواهید به او چیزی را تحمیل کنید.
 • به کودک اجازه دهید هر سؤالی در این زمینه دارد، از شما بپرسد و شما نیز صادقانه جواب دهید.
 • اگر کودک شما درباره مشاوره مقاومت کرد، در ابتدا به او اصرار نکنید. این کار باعث می‌شود تا کودک احساس ترس و ناآرامی کند.

نقش متخصص مشاوره تربیت کودک در نحوه رفتار با فرزند چیست؟

نقش متخصص مشاوره تربیت کودک

طبق آخرین تحقیقات روانشناسی کودک و نوجوان، بیش از 80 درصد از شخصیت انسان تا سن 4 سالگی و 15 درصد بعدی تا 8 سالگی تکمیل و ثبیت می‌شود، لذا اهمیت مشاوره کودک و نوجوان در رشد و پرورش شخصیت کودکان بر کسی پوشیده نیست چرا که عملکرد والدین و محیط رشد و پروش، تاثیر مستقیمی بر وضعیت روحی و روانی و شکل گیری شخصیت بچه ها در این سنین حساس دارد.

لذا بهره‌مندی از روانشناس کودک با تجربه می‌تواند راه‌گشا و چراغ سبزی برای والدینی باشد که در مسیر پر پیچ و خم فرزند‌پروری قرار دارند. یک مشاور کودک خوب، تسهیل‌گر ارتباط والدین با فرزندان بوده و نحوه ارتباط صحیح را به آنها می‌آموزد و همچنین پدر و مادر را از عواقب رفتارهای پرخاشگرانه و تنبیه‌های نادرست آگاه ساخته و اصول صحیح تربیت کودک را به آنان می‌آموزد.

یک کودک زمانی می‌تواند در بستر خانواده احساس امنیت داشته باشد که والدین او نسبت به هم احساس احترام و صمیمت و تعهد داشته باشند لذا اولین قدم برای تربیت کودک سالم تامین آرامش روحی و روانی اوست و این میسر نمی‌شود مگر اینکه زوجین ارتباط خوبی با یکدیگر داشته باشند.

مشاوره روانشناس کودک شامل چه مواردی می‌شود؟

مشاوره کودک طیف وسیعی از مشکلات کودکان را شامل می‌شود که در لیست زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

اگر در حال حاضر از زندگی مشترک خود احساس رضایت نمی‌کنید و ارتباط عاطفی شما با همسر و پارتنر خود از کیفیت پایینی برخوردار است و در این مورد دچار چالش شده‌اید می‌توانید از مشاوره زوج درمانی صدای آرامش بهره‌مند شوید.

مشاوره کودک رایگان از شایعه تا واقعیت

مشاوره کودک رایگان یک مسئله مهمی است که به والدین کمک می‌کند در مواجهه با چالش‌های روزمره کودکان خود بهتر عمل کنند. اما برخی شایعات و ادعاهای در مورد این نوع مشاوره وجود دارد. در واقع، مشاوره کودک رایگان معمولاً توسط سازمان‌ها و مؤسسات خیریه ارائه می‌شود که این امکان را برای والدین فراهم میکند تا مشاوره رایگان با متخصصین مجرب را داشته باشند. البته این نکته هم باید در نظر داشت که مشائره رایگان کیفیت مطلوب را نداشته باشد.

انواع مشاوره کودک

اتاق مشاوره کودک

اتاق مشاوره تاثیر مهم و مستقیمی بر احساسات ما می‌گذارد، خصوصا اگر اتاق مشاوره کودک باشد. البته در نظر داشته باشید اتاق انتظار کودک هم به اندازه خود اتاق مشاوره اهمیت دارد. در اتاق انتظار کودک سعی کنید اسباب‌بازی، مداد رنگی، خودکار، کاغذ، بازی‌ رایانه‌ای تجهیز شده و… قرار دهید.

در اتاق مشاوره کودک مسائلی حول محور مشکلات روانی یا رفتاری مثل پرخاشگری کودکان بررسی می‌شود. همچنین برخی از مشکلات در ادامه اشاره شده است:

 • اختلال رفتاری مانند لجبازی، بیش فعالی و…
 • اختلال خلقی مانند اختلال دو قطبی، افسردگی و خجالتی بودن و…
 • اختلالات اضطرابی مانند ترس از مدرسه، ترس از اجتماع، ترس از تنهایی و…

 

تراپیست کودک به او کمک می‌کند تا احساسات خود را درک کند و به مرور راه‌حل‌های سالمی برای مشکلات خود پیدا کند.

مشاوره کودک

 حال که اتاق انتظار را به خوبی چیدمان کردید به سراغ اتاق مشاوره کودک می‌رویم. اما چه چیزهایی باید برای اتاق مشاوره کودک مدنظر قرار داد؟ از جمله عوامل مهم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- استفاده از رنگ‌های آرام که تمرکز کودک به هم نخورد. رنگ‌های مات و خنثی بهترین انتخاب هستند. می‌توانید بیشتر از رنگ سفید، سبز معنوی، آبی و صورتی استفاده کنید.

2- ایجاد فضایی امن و به دور از شلوغی مهم است. قطعا شلوغ بودن محیط اطراف اتاق مشاوره تمرکز و حواس بچه‌ها را از موضوع اصلی پرت می‌کند. پس به دنبال یک چیدمان به دور از شلوغی باشید.

3- جریان داشتن هوا که بتوان راحت نفس کشید.

4- داشتن پنجره و نور کافی در اتاق که کودک احساس دلگیر بودن نکند. پنجره‌ها دریچه‌ای به دنیای بیرون به فرد می‌دهد. سعی کنید پنجره‌ها کوتاه باشد تا کودک بتواند بیرون را به راحتی ببیند.

5- مدت زمان مشاوره کوتاه تر باشد.

6- از صندلی‌های ترجیحا گرد و راحت و مناسب سایز کودک استفاده شود. اگر صندلی راحت باشد به مراجع احساس آرامش و امنیت بیشتری می‌دهد. 

7- تزئینات اتاق با آثار هنری در حدی که اتاق را شلوغ نکند. 

8- استفاده از کف‌پوش‌های نرم و پرزدار که راه رفتن کودک راحت باشد. کفپوش‌های صاف و صیقلی باعث لیز خوردن بچه می‌شوند و موکت هم امکان زخمی شدن بچه وجود دارد. 

9- سرمایش و گرمایش اتاق کودک رعایت شود.

10- استفاده از تم‌های بچه گانه در طراحی اتاق کودک

 

بلوغ زودرس چیست و چه زمانی اتفاق می‌افتد؟

به ظهور نشانه‌های بلوغ جنسی در کودکان زودتر از زمان مقرر، بلوغ زودرس گفته می‌شود که معمولا سن رشد و بلوغ طبیعی در دختران از 9 سالگی آغاز شده و این سن در پسران 12 سالگی می‌باشد. بلوغ زودرس از جمله مواردی است که ممکن است در روند رشد کودکان به دلایل متفاوتی در درختران و پسران در اتفاق بیفتد. از جمله دلایلی که ممکن است کودک دچار بلوغ زودرس شود می‌توان به نقش تربیت و محیط زندگی اجتماعی، تغذیه، کم تحرکی و چاقی اشاره کرد.

بلوغ زودرس در کودکان

نقش روانشناس کودک در جلوگیری از بلوغ زودرس در کودکان

یک مشاور کودک به خوبی با مشکلات کودکانی که دچار بلوغ زودرس می‌شوند آگاه است و با ارائه راه کارهای مناسب به والدینی که با فرزندان خود دچار مشکل شده‌اند از وقوع مشکلاتی جبران ناپذیر برای خانواده‌ها جلوگیری می‌کند. بهترین روانشناس کودک به والدین آموزش می‌دهد که چطور در این زمان، در رابطه با مسائل جنسی به کودکان خود آموزش داده و به سوالاتشان پاسخ دهند تا آنها دچار گمراهی نشده و این مساله برایشان دغدغه فکری ایجاد نکند. 

نقش مشاور کودک در این رابطه بسیار مهم است چرا که بیشتر والدین زود از کوره در رفته و کودک را از خود دور می‌سازند. باید توجه داشته باشید که به خاطر رفتارهای فرزندتان خود را کنترل کرده و رفتار بدی با او نداشته باشید، با صبر و حوصله با آنها برخورد کرده، حرف هایشان را گوش کنید و عقاید خود را به آنها تحمیل نکنید.

مشاوره رایگان تلفنی کودکان

مشاوره رایگان تلفنی برای کودکان یک خدمت ارزشمند است که به کودکان فرصتی برای صحبت کردن با مشاوران مجرب و حرفه‌ای را می‌دهد. این سرویس اغلب توسط سازمان‌ها و خدمات مشاوره ارائه می‌شود و به کودکان کمک می‌کند تا با چالش‌ها و مشکلات روزمره خود مثل استرس، اضطراب، روابط با دیگران و مسائل تحصیلی مواجه شوند. اما باید توجه داشته باشید که مشاوره تلفنی برای کودکان در موارد بحرانی و ضروری می‌تواند بهترین گزینه باشد و در مواردی نیاز به ملاقات حضوری با متخصصان دارد. اگر کودک شما نیاز به مشاوره دارد، بهتر است به منابع و سازمان‌های قابل اعتماد مشاوره تلفنی برای کودکان مراجعه کنید. برای دریافت مشاوره کودک از مرکز صدای آرامش فرم موجود در صفحه را تکمیل نمایید.

راهی موثر برای بهبود رفتار و تربیت کودکان

برای دریافت مشاوره از بهترین مرکز مشاوره کودک در تهران کافی است روی دریافت مشاوره کودک کلیک کرده و فرم را تکمیل نمایید، همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

انواع خدمات مشاوره توسط بهترین مشاوره کودک در تهران

با بهترین مرکز مشاوره کودک در تهران دیگر نگران مشکلات فرزندانتان نباشید. در مرکز مشاوره کودکان رایگان صدای آرامش ساپتک خدمات مشاوره کودک به چند صورت مشاوره کودک تلفنی، آنلاین و حضوری ارائه می‌شود که در زیر به توضیح آن می‌پردازیم:

مشاوره کودک تلفنی رایگان تهران

برای دریافت مشاوره کودک تلفنی رایگان از روانشناس و تراپیست کودک می‌توانید با شماره تلفن 1505 30 91 – 021  تماس حاصل کرده و جهت رزرو وقت مشاوره تلفنی کودک اقدام نمایید، همچنین برای شما عزیزان امکان مشاوره کودک تلفنی رایگان 22 دقیقه‌ایی فراهم شده که به محض تماس از مشاوره رایگان تربیت فرزند می‌توانید بهره‌مند شوید و با بهترین مشاور کودک در تهران و سایر شهرها ارتباط باشید.

زمان-مراجعه-به-روانشناس-کودک

مشاوره رایگان کودک آنلاین

مشاوره کودک آنلاین رایگان این امکان را برای شما فراهم میاورد که توسط ابزارهای ارتباط آنلاین به صورت تصویری و بدون مراجعه حضوری با روانشناس و تراپیست کودک خود ملاقات کرده و مشاوره بگیرید. برای رزرو وقت از روانشناس کودک آنلاین رایگان، لطفا روی دریافت مشاوره کودک کلیک کرده و فرم را تکمیل نمایید.

مشاوره حضوری کودک

اگر تمایل به ارتباط مستقیم و رو‌ در‌ رو به صورت حضوری با مشاور روانشناس و تراپیست کودک را دارید می‌توانید از خدمات مشاوره کودک حضوری استفاده نمایید.

مشاوره کودک حضوری منطقه یک

برای دریافت مشاوره کودک حضوری منطقه یک، می‌توانید با مراجعه به مشاوران کودک مجموعه صدای آرامش ساپتک، برترین مشاوران و دکتر روانشناس کودک را انتخاب کنید. 

سوالات متداول

سوالات مشاوره کودک

در صورت مشاهده نشانه‌های زیر می‌توانید از مشاوره روانشناس کودک کمک بگیرید:

• عدم تمرکز کودک

• مشکل در برقرای ارتباط کودک با همسالان خود

• وجود رفتارها و حرکات غیر قابل کنترل در کودک

• وجود غم و اندوه و ناراحتی اگر بیش از دو هفته طول بکشد

و وجود هر گونه رفتار و مسئله غیر عادی در کودک

والدین می‌توانند حتی قبل از تولد کودک خود به مشاوره روانشناس کودک جهت دریافت آگاهی در خصوص مهارت‌های فرزند پروری مراجعه کنند. ما در مرکز مشاوره صدای آرامش ساپتک امکان مشاوره روانشناسی را با بهترین مشاور کودک را برای شما فراهم آوردیم.

مشاورین متخصص کودک صدای آرامش با ارائه راهکارهای عملی و استفاده از آموزش‌های صحیح به والدین، به کودکان کمک می‌کنند تا از میزان هوش بیشتری بهره‌مند شوند.

مراکز مشاوره کودک زیادی در تهران مشغول به فعالیت هستند، اگر شما هم عبارت “بهترین روانشناس کودک در تهران نی نی سایت” را جستجو کرده‌اید در صورت تمایل به دریافت مشاوره روانشناسی کودک در تهران روی دکمه دریافت مشاوره کودک موجود در همین صفحه کلیک کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و یا با شماره تلفن 1505 30 91 – 021 تماس حاصل فرمایید.

هزینه مشاوره کودک بستگی به نوع مشکل و چالشی که کودک و والدین او با آن مواجه هستند متفاوت است، برای دریافت اطلاع دقیق از نحوه محاسبه قیمت جلسات مشاوره روانشناسی کودک و رزرو وقت مشاوره می‌توانید با شماره 1505 30 91 – 021 تماس بگیرید.

21 دیدگاه در “مشاوره کودک

 1. غزل محمدی گفت:

  سلام. کودک من 10 سال داره یک برادر 1 ساله داره. اما اصلا اونو دوست نداره . همش باهاش بد رفتاری میکنه . باهاش بازی نمیکنه. بهش محبت نمیکنه . واقعا نمیدونم چیکار کنم. انگار اونو نپذیرفته با اینکه ما به اون هم توجه میکنیم . واقعا نیاز به کمک شما داریم بگید چه رفتاری کنم درست میشه رابطش با برادرش ؟

  1. حانیه پایداری گفت:

   سلام. فرزند بزرگ شما هنوز نتونسته وجود برادر خودش رو هضم کنه و قبول کنه. خیلی از بچه ها اول بعد این اتفاق احساس خطر میکنن که موقعیت خودشون رو از دست دادن و دیگه بهشون توجهی نمیشه. بهترین راه برای حل مشکل، سپردن مسئولیت کوچیک به فرزند بزرگ است. میزان توجه خودتون رو به فرزند اول بیشتر کنید تا احساس امنیت به او برگردد.

 2. محمدرضا قیومی گفت:

  سلام. من پدر یک بچه دارای اوتیسم هستم. به همه افرادی که با مشکل من سروکار دارن بهتون پیشنهاد میدم حتما از جلسات مشاوره استفاده کنید. چون باعث بهبود وضعیت فرزند میشه . باعث یمشه فرزند بتونه یک سری فعالیت ها رو خودش به تنهایی انجام بده .

 3. مهتاب گفت:

  سلام.دخترم 3.5 سالشه…از فن دستشویی می ترسه. چند وقت پیش مسافرت بودیم خونه خواهر شوهرم دستشوییشون فن داشت اصلا نرفت.. میبردیمش بیرون دستشویی می کرد. حتی فن رو هم باز کردیم نشونش دادیم یکم بازی کردیم می گفت ازون سوراخه چیزی میاد.. کی و کجا از این فن ترسیده نمی دونم… خودمونم دستشوییمون فن نداره. میشه بگین راهکار چیه؟

  1. حانیه پایداری گفت:

   سلام.وقت بخیر
   کودک شما ممکنه با خیال پردازی که از تصویر فن کرده باعث ایجاد فوبیا شده باشه. برای درمان این ترس باید به سرعت شروع به روند درمان بکنید

 4. سارا روحی گفت:

  سلام. دختر من ۲۳ ماهشه و فقط کلمه مامان و بابا و اب رو میگه، بنظرتون چیکار کنم؟ مشکلی داره اگر دیر به زبان بیوفته بچه ؟

  1. حانیه پایداری گفت:

   سلام.وقت بخیر
   این تایم به ممکنه به علت ارثیه هم عقب بیوفتد اما اگر مدت طولانی از این تایم گذشت . باید حتما به روانشناس مراجعه کرده تا علت برسی شود

 5. گلرخ زمانی گفت:

  سلام. پسرم وابستگی شدیدی داره از من و پدرش اصلا جدانمیشه حتی درحد پنج دقیقه. راهکار چیه ؟ به نظرتون عادیه این رفتار ؟واقعا نگرانم

  1. حانیه پایداری گفت:

   سلام. این جواب بستگی به سن کودک داره . اگر سن کودک بالای 6 سال باشد ممکن است شخصیت کودک شما شخصیت وابسته باشد و یا به علت های دیگر وابسته باشد. برای برسی بیشتر و دقت بیشتر باید به روانشناس مراجعه کنید

 6. صادق همتی گفت:

  سلام. پسر من مشکل تکلم و صحبت داشت هم دیر به حرف زدن افتاد و هم کلا غلط صحبت میکرد. اما وقتی چند جلسه گفتار درمانی پیش روانشناس کودک بردمش کاملا خوب شد. لطفا اصلا به توصیه همکارها گوش ندید فقط پیش متخصص برید. تا نتیجه خوب بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *