مشاوره تغذیه

تغذیه انسان، رابطه مستقیمی با اکثر مشکلات و بیماری‌ها دارد و در دنیای امروزی متأسفانه بسیاری از فرآورده‌های غذایی مصرفی مردم ایران یا از نظر بهداشتی قابل تأیید نیستند و یا اکثریت مردم، برخی از فاکتورهای مهم در سلامت تغذیه را رعایت نمی‌کنند.

مشاوره تغذیه

پکیج چاق شو 1

۱۵۰,۰۰۰ تومان
 • برنامه غذایی 1 ماهه
 • 5 کیلو چاق شو
 • پشتیبانی

پکیج چاق شو 2

۲۹۹,۰۰۰ تومان
 • برنامه غذایی 1 ماهه
 • 5 کیلو چاق شو
 • 4 جلسه پشتیبانی

پکیج چاق شو 3

۴۲۰,۰۰۰ تومان
 • برنامه غذایی 1 ماهه
 • 5 کیلو چاق شو
 • 1 ماه پشتیبانی آنلاین

مشاوره تغذیه

در واقع فرقی نمی‌کند که شما لاغر و یا چاق باشید. در نهایت شما باید بتوانید سلامت جسمانی و حتی روحی خود را در بهترین حالت ممکن نگه دارید! اما اینکه چه مواد غذایی برای شما مفید و یا مضر است، قطعا نیازمند آگاهی و شناخت دقیق از سلامت جسمی خود و یا دریافت مشاوره تغذیه است.

مثلا عده‌ای فکر می‌کنند که هرچقدر بیشتر آب بنوشند و از چربی‌ها، پروتئین‌ها، لبنیات و دیگر مواد غذایی روزانه خود بکاهند، لاغر می‌شوند که این تصور کاملا اشتباهی است.

از سوی دیگر افراد لاغر تصورشان بر این است که هرچقدر وعده‎‌های غذایی خود را افزایش دهند و در مصرف هر فرآورده غذایی پرخوری کنند، بدون هیچ مشکلی چاق می‌شوند. در صورتی که اگر چنین برنامه‌ای را اجرا کنند دچار بیماری‌های مرتبط به چاقی می‌شوند.

آمار شوکه‌کننده و خطرناک در رژیم‌های غیر اصولی

طی آخرین گزارشاتی که تا سال 1401 انجام شده است، در حال حاضر 25 درصد جمعیت ایران افراد چاق هستند که این آمار بشدت نگران کننده است که تبعات سنگینی در بلند مدت برای این افراد خواهد داشت! البته 47 درصد افراد نیز دارای اضافه وزن هستند. همانطور که واضح و مشخص است، عمده افرادی که به بیماری‌های گوناگون و مشکلات جسمی دچار می‌شوند، افراد چاق هستند. استفاده از کالری و چربی بیش از اندازه، مواد غذایی ناسالم و پرخوری، عوامل ژنتیکی و… تأثیر بسزایی در افزایش وزن افراد می‌گذارد.

مشاوره تغذیه چیست؟

در مشاوره تغذیه مشاور یا متخصص به شما کمک می‌کند تا عادات غذایی نامناسب خود را اصلاح کنید و سبک غذایی سالمی داشته باشید. با توجه به نیاز بدنتان برای شما یک برنامه غذایی کامل ارائه می‌دهد. البته افراد به علل گوناگون از جمله چاقی، لاغری، دوران بارداری و بدنسازی به مشاور یا متخصص تغذیه مراجعه می‌کنند.

چرا باید از مشاور تغذیه کمک گرفت؟

حرف آخر را همین ابتدا می‌زنم! بدون داشتن مشاور و یا مشاوره تغذیه نمی‌توانید به اندام ایده‌آل خود برسید. کافیست نگاهی به برخی بازیگران، ورزشکاران و سلبریتی‌های نام آشنا و خوش‌اندام بیندازید. آن‌ها برای رسیدن به وزن ایده‌آل خود، هیچ کار عجیب و غیرممکن را انجام ندادند و فقط از یک قاعده پیروی کردند؛ رژیم غذایی مناسب و بهره‌وری از مشاوره تغذیه.

طبیعتا دریافت مشاوره از یک شخص کاربلد و متخصص، در هر زمینه‌ای به شما در رسیدن به خواسته‌هایتان کمک می‌کند. مشاوره تغذیه هم از این قاعده مستثنی نیست و یک مشاور تغذیه با دریافت اطلاعات از شما، به شما در داشتن برنامه غذایی اصولی و صحیح و خروج از استپ وزنی کمک می‌کند.

اما از اصلی‌ترین وظایف یک مشاور تغذیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدام با شما در ارتباط است و شما را در این مسیر تنها نمی‌گذارد.
 • یک مشاور تغذیه کاربلد، رژیم غذایی سخت و یا پیچیده نمی‌دهد.
 • نیاز مراجعه‌کنندگان را به خوبی درک می‌کند و برای آن‌ها راهکار ارائه می‌دهد.
 • با ارائه توضیحات جامع و درست از رژیم غذایی مناسب با شما صحبت می‌کند.
 • تجربه مشاور تغذیه در امر مشاوره مهم است. یک مشاور با تجربه، بهترین راهکار ها و برنامه‌های غذایی را ارائه می‌دهد.
 • از آنجایی که پایبندی به رژیم غذایی مهم‌ترین مرحله است، بصورت دائم به شما انگیزه می‌دهد و شما را ناامید نمی‌کند.
 • متخصص تغذیه باید به‌روز باشد و با آخرین مطالعات و تحولات در زمینه تغذیه آشنا باشد تا بتواند به شما بهترین رژیم غذایی را ارائه دهد.
عادات سالم ماندگار

عادات سالم ماندگار

کسانی که با یک مشاور تغذیه در ارتباط هستند احتمال زیادتری وجود دارد که سالم‌تر بمانند و ابزارهایی را بدست آورند که از نحوه حفظ سلامتی و بهبود رژیم عذایی خود مطلع شوند. از این رو افرادی که مدام رژیم غذایی خود را تغییر می‌دهند منجر به موفقیت کوتاه مدت می‌شود و نتیجه مطلوب را نمی‌گیرند.

برای مشاهده لیست غذاها و میوه های مناسب برای افزایش وزن کلیک نمایید.

مشاوره تغذیه آنلاین

به این 5 دلیل، از مشاور متخصص کمک بگیرید!

حال که از وظایف یک مشاور تغذیه حرفه‌ای مطلع شدید، با هم 5 علت اصلی مراجعه به مشاور را بررسی کنیم:

پیشگیری از بیماری

امروزه با گسترش بیماری‌ها و افزایش تغذیه‌های فست فود لازم است تا قبل از اینکه شرایط حاد شود تغذیه افراد مورد بررسی قرار بگیرد. بیماری‌هایی مانند دیابت، کلسترول بالا، چربی، فشار خون بالا از جمله ‌های بیماری هایی هستند که بر اثر تغذیه نامناسب برای افراد ایجاد می‌شود بنابراین مراجعه به متخصص و پیشگیری از آن می‌تواند تاثیرگذار باشد.

کاهش وزن

بارها شده است که افراد رژیم غذایی لاغری برای کاهش وزن را تجربه می‌کنند اما نتیجه مطلوب را نمی‌گیرند. داشتن یک راهنمایی اصولی از یک متخصص ماهر که با بدن شما آشنا است و از واکنش بدنتان به غذاهایی که می‌خورید آگاه است امری ضرروی است تا بتوانید به صورت اصولی وزن خود را ئایین بیاورید و از مشکلاتی مانند درد زانو و درد کمر راحت شوید.

تناسب اندام بهتر

آنچه می خورید بر بسیاری از جنبه های سلامتی از جمله تناسب اندام تاثیر می گذارد. مشاور تغذیه به شما کمک می‌کند تا توده عضلانی، استقامت و قدرت خود را افزایش دهید.

مشاور تغذیه ارزان

خوشبختانه ما از نیازهای شما در زمینه سلامت تغذیه و نگرانی شما بابت داشتن یک رژیم غذایی مناسب و سالم کاملا آگاه هستیم و برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم. شما می‌توانید از مشاور تغذیه ارزان 22 دقیقه‌ایی ساپتک ایرانیان بهره‌مند شوید.

در مشاوره تغذیه ارزان چه مواردی مطرح می‌شود؟

پکیج لاغر شو 1

۱۵۰,۰۰۰ تومان
 • برنامه غذایی 1 ماهه
 • 5 کیلو لاغر شو
 • پشتیبانی

پکیج لاغر شو 2

۲۹۹,۰۰۰ تومان
 • برنامه غذایی 1 ماهه
 • 5 کیلو لاغر شو
 • 4 جلسه پشتیبانی

پکیج لاغر شو 3

۴۲۰,۰۰۰ تومان
 • برنامه غذایی 1 ماهه
 • 5 کیلو لاغر شو
 • 1 ماه پشتیبانی آنلاین

مشاوره تغذیه تلفنی ارزان

برای دریافت مشاوره تغذیه ارزان از دکتر تغذیه روی دریافت مشاوره کلیک کرده و فرم را تکمیل نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مشاوره تغذیه آنلاین

در مشاوره تغذیه آنلاین شما از چندین جهت سود خواهید کرد. در ابتدا شما بصورت آنلاین و تلفنی، یک مشاوره توسط مشاور تغذیه آنلاین ارزان به مدت 22 دقیقه را از ما دریافت خواهید کرد که در این مشاوره مسیری که باید در امر لاغری و یا چاقی طی کنید را بررسی خواهیم کرد. 

سپس در جلسات بعدی با توجه به اطلاع از وضعیت جسمانی، روحی روانی، بررسی برخی عوامل ژنتیکی و سابقه بیماری اعضای خانواده و… مشاوره و در صورت نیاز رژیم غذایی دریافت خواهید کرد.

همچنین اگر به بیماری های جسمی و یا بیماری های روحی روانی مثل افسردگی مبتلا باشید، در صورت نیاز می‌توانید از مشاوره افسردگی ما نیز بهره ببرید.

مشاوره تغذیه برای چه افرادی توصیه می‌شود؟

فرقی نمی‌کند که سن، وزن و جنسیت شما چه باشد. داشتن یک برنامه غذایی مناسب برای هر شخصی لازم است. اما بطور کلی کسانی که دچار ابتلا به بیماری‌های شدید شده‌اند و یا به مشکلات سخت برخورده‌اند در اولویت قرار می‌گیرند و باید هرچه سریعتر برای دریافت مشاوره تغذیه اقدام کنند.

همچنین طبق گزارشاتی که از مراجعه کنندگان گرفتیم، در سه مورد زیر بیشترین مشاوره و مراجعه را داشتیم:

  1.  مشاوره برای لاغری
  2. مشاوره برای دریافت رژیم چاقی
  3. مشاوره تغذیه بارداری

البته مشاوره تغذیه برای افرادی که در دسته‌بندی زیر هم قرار می‌گیرند انجام خواهد شد:

  1. مشاوره برای کودکان
  2. مشاوره برای افراد دیابتی
  3. مشاوره تغذیه در دوران بلوغ
  4. مشاوره تغذیه برای بیماران قلبی
  5. مشاوره دریافت رژیم غذایی اصولی برای ورزشکاران

مشاوره لاغری ارزان

اما خوشبختانه راهکارهایی وجود دارد که این افراد را از مسیر نادرست غذایی بیرون بکشاند و باعث شود تا هرچه زودتر با انتخاب یک برنامه غذایی اصولی و مناسب با بدن خود، سلامت جسمی را به خود بازگردانند. اولین قدم برای شروع این مسیر، راهنمایی و مشورت از مشاور تغذیه و پایبندی به برنامه غذایی سالم است. هم اکنون می‌توانید از مشاوره لاغری آنلاین ارزان ساپتک استفاده کنید.

مشاوره تغذیه رایگان

مشاوره تغذیه آنلاین

مشاوره تغذیه آنلاین مناسب برای آن دسته افرادی است که درسترسی به مشاوره تغذیه حضوری ندارند و تمایل به دریافت مشاوره تغذیه به صورت آنلاین را دارند، در این شرایط متخصص مشاوره تغذیه از راه دور به صورت آنلاین به بررسی مشکلات تغذیه شما پرداخته و راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد.

مشاوره تغذیه برای لاغری

دکتر تغذیه برای لاغری می‌تواند شما را در بلند مدت از شر بیماری‌های ناشی از چاقی مفرط نجات دهد. به یاد داشته باشید که مشاوره تغذیه لاغری در کنار یک رژیم غذایی درست و اصولی می‌تواند نتیجه مثبتی دهد و به تنهایی کافی نیست.

متأسفانه امروزه افرادی که تمایل به کاهش وزن دارند، خودسرانه اقدام به دریافت رژیم‌های لاغری می‌کنند که ممکن است برای سلامت آنان خطرناک باشد و آنان را تهدید کند. گاهی اوقات برخی رژیم های لاغری بجای اینکه روند مثبتی را در پیش بگیرند، باعث ایجاد کمبود ویتامین، پروتئین، کربوهیدارت و دیگر مواد مغذی در بدن شما می‌شود.

از این رو مشاوره تغذیه برای لاغری قبل از دریافت برنامه غذایی بشدت توصیه می‌شود و به همین منظور مجموعه ما برای شروع مسیر لاغری و کاهش وزن عزیزان مشاوره 22 دقیقه‌ای ارزان را در اختیار شما عزیزان قرار داده است. کافیست روی دکمه دریافت مشاوره تغذیه کلیک کرده و فرم را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت بتوانید با مشاور لاغری ارزان در ارتباط باشید.

یکی از بدترین عوارض چاقی مزمن، افسردگی است. پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله افسردگی در افراد چاق را مطالعه نمائید.

 

پکیج اول

۱۵۰,۰۰۰ تومان
 • ارائه رژیم غذایی اصولی مختص
  شرایط و مشخصات فردی ورزشکار
  (شامل وعده هایی اصلی و میان وعده های قبل، حین و بعد از ورزش

پکیج دوم

۲۹۹,۰۰۰ تومان
 • ارائه رژیم غذایی اصولی مختص
  شرایط و مشخصات فردی ورزشکار
  (شامل وعده هایی اصلی و میان وعده های قبل، حین و بعد از ورزش

پکیج سوم

۴۲۰,۰۰۰ تومان
 • ارائه رژیم غذایی اصولی مختص
  شرایط و مشخصات فردی ورزشکار
  (شامل وعده هایی اصلی و میان وعده های قبل، حین و بعد از ورزش

مشاوره چاقی ارزان

حال ممکن است برای افراد لاغر اندام نیز سؤال پیش بیاید که آیا برای ما هم رژیم غذایی مناسب وجود دارد و یا اینکه مشاوره تغذیه برای چاق شدن راهکار مناسبی است؟ جواب قطعا بله است. یک تصور اشتباهی که در اذهان عموم جامعه وجود دارد این است که وقتی اسم رژیم غذایی می‌آید، فکر می‌کنند که تنها افراد چاق باید برنامه رژیمی داشته و از مشاوره چاقی استفاده نمایند در صورتی که اما اینطور نیست.

همانطور که اضافه وزن باعث بروز بیماری‌های حاد و شدید می‌شود، لاغری بیش از حد نیز به همان میزان، می‌تواند مشکلات جدی را به همراه داشته باشد. پوکی استخوان، مشکلات ریوی و افسردگی شدید، از جمله مواردی است که می‌تواند تبعات سنگینی برای لاغری مزمن داشته باشد. در این شرایط شما می‌توانید از مشاور چاقی ارزان اطلاعات اولیه را دریافت نمایید.

مشاوره تغذیه ارزان برای چاق شدن

مشاوره تغذیه ارزان برای چاق شدن یکی دیگر از اهداف گروه ساپتک ایرانیان در راستای کمک به افراد دارای کمبود وزن بوده و این اطمینان را به شما می‌دهیم تا در این مشاوره 22 دقیقه‌ای ارزان ، به بیشتر نیازها و مشکلات شما پاسخ و راه حل درست داده شود. 

مشاوره تغذیه کودکان ارزان

گاه کودکان نیز در روند رشد خود با مشکلاتی نظیر کاهش اشتها، چاقی و یا لاغری مفرط روبرو هستند که در این مواقع مراجعه به مشاوره تغذیه کودکان می‌تواند راه‌گشا باشد در صورتی که شما نیز برای مشکلات تغذیه‌ایی کودک خود نیاز به مشاوره دارید می‌توانید از مشاوره تغذیه کودکان ارزان بهره‌مند شوید. برای شروع روی دکمه دریافت مشاوره تغذیه کلیک کرده و فرم زیر را تکمیل نمایید.

سوالات مشاوره تغذیه

مشاوره تغذیه از 130 هزار تومان شروع می‌شود، ولی بستگی به شرایط هر فرد هزینه مشاوره متغیر خواهد بود.

برای دریافت مشاوره تغذیه از کارشناسان ساپتک روی دکمه دریافت مشاوره در همین صفحه کلیک کرده، همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و میتوانید از 22 دقیقه مشاوره رایگان تغذیه بهره مند شوید.

بله، شما می‌توانید به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری از متخصصین تغذیه ما مشاوره دریافت کنید.

مرکز مشاوره ساپتک ایرانیان همواره سعی داشته تا بهترین مشاوران ایران را در تمامی زمینه‌های مختلف جذب کند و با آن‌ها همکاری کند.

38 دیدگاه در “مشاوره تغذیه

 1. احمدرضا بیات گفت:

  رژیمم عالی بود دنبال رژیمی بودم که همون غذای سفره باشه پشتیبانم هم پیگیرمه با اینکه رژیمم خیلی اوکیه و همه چی میخورم اما بازم دوست دارم یکی پیگیر باشه و منو رو به جلو تشویق کنه ممنونم ازتون

  1. کارشناس ارشد تغذیه غزل اکبری گفت:

   خیلی خوشحالیم از رضایتتون.

 2. نیکا صالحی گفت:

  من بخاطر کنکورم یازده کیلو چاق شده بودم. توی دوماه 8 کیلو کم کردم با رژیمای عالیتون مرسی از شما

  1. کارشناس ارشد تغذیه غزل اکبری گفت:

   سلام و درود برشما
   خیلی خوشحالیم بابت رضایتتون مرسی که مارو انتخاب کردید انشالا درماه آینده به وزن ایده آلتون میرسید
   در تخفیف هستیم میتونید با تخفیف رژیم ماه سوم رو رزرو بفرمایید.
   تلگرام پیام بدید درخدمتتون هستم.

 3. معصومه نباتی گفت:

  سلام امیدوارم خوب باشین
  خیلی وقت بود تصمیم گرفتم لاغرشم ولی اصلا پایبند نبودم بعضی از رژیما هم که میگن برای بدن ضرر داره
  من ۲۴ کیلو اضافه وزن داشتم با کمک کارشناس تغذیه ساپتک یک و ماه و نیم هست که شروع کردم و اضافه وزنم 18 کیلو شده
  اصلا تصور اشتباهی که از رژیم داشتم نبود و عالی پیش رفتم اصلا حس نمیکنم رژیمم ممنونم ازشما

  1. کارشناس ارشد تغذیه غزل اکبری گفت:

   سلام و درود برشما
   خیلی خوشحالیم بابت رضایتتون مرسی که مارو انتخاب کردید

 4. مریم گفت:

  من پوکی استخوان دارم هم کم خونی و قرص آهن ماهانه میخورم ۷۸ کیلو هستم من باید وزرن کم کنم میشه کمک کنین ممنون

  1. کارشناس ارشد تغذیه غزل اکبری گفت:

   سلام عزیز
   شما باید زیر نظر متخصص تغذیه رژیم غذایی اصولی مختص شرایطتون داشته یاشید و رژیم غیر اصولی نگیرید تا هم به وزن ایده آلتون برسید هم سلامت به دست بیارید.
   .طی رژیم غذایی اصولی
   ماهانه 5کیلو میتونید کاهش داشته باشید.برای دریافت رژیم غذایی میتونید با این شماره تماس بگیرید :
   (داخلی 212)02191301505
   در تلگرام و ایتا هم با این شماره درخدمتتون هستیم:
   09218410208

 5. ملیسا گفت:

  بنده ماه سوم هست از رژیم های فوق العاده شما جهت پایین آمدن توده چربیم استفاده میکنم تغییر سایزم از 46 به38-40 جای حرفی نمیذاره تشکر از لطفتون

  1. کارشناس ارشد تغذیه غزل اکبری گفت:

   سلام عزیزم خیلی خرسندیم از رضایتتون اگر تلگرام عکس قبل و بعد ارسال کنید خوشحال میشیم

 6. شقایق امیری گفت:

  سلام من اسید معدم واقعا اذیتم میکنه رژیم برام مینویسید یا تنها مشاوره ؟

  1. کارشناس ارشد تغذیه غزل اکبری گفت:

   درود برشما بله هم میتونید از فایل توصیه ای استفاده کنید هم میتونید رژیم اصولی مختص شرایطتون دریافت کنید
   میتونید با این شماره تماس بگیرید :
   (داخلی 212)02191301505
   در تلگرام و ایتا و واتس اپ هم با این شماره درخدمتتون هستیم:
   09218410208

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *