مشاوره تحصیلی صدای آرامش

موفقیت در امر تحصیل و حل مشکلات تحصیلی فرزندان از دیرباز به عنوان موضوعی اساسی مورد توجه والدین و دانش آموزان بوده به طوری که از شروع تحصیل تا پایه نهم مشکلاتی مانند بی برنامگی، بی حوصلگی، کاهش توانایی درک مطالب و افت تحصیلی، قبولی در مدارس خاص و … گریبان گیر دانش آموز می‌شود. در پایه نهم اهمیت انجام انتخاب رشته خوب، متناسب با علایق و سوابق دانش آموز برای ساختن آینده ای بهتر به خوبی احساس می‌شود.

در کنار این دغدغه‌ها، موفقیت در آزمون‌های سراسری به ویژه کنکور و تلاش برای کسب بهترین نتیجه ممکن در این آزمون‌ها از چالش های اصلی هر دانش آموزی می‌باشد. در این میان وجود یک متخصص مشاوره تحصیلی میتواند راه گشای دغدغه های والدین و دانش آموزان باشد.

رزرو نوبت مشاوره

1 جلسه مشاوره تحصیلی

 • یک جلسه مشاوره
 • تکنیک های مشاوره تحصیلی
 • مشاوره انتخاب رشته حضوری و آنلاین
 • مشاوره کنکور
 • هر جلسه 45 دقیقه
رزرو وقت مشاوره ←

3 جلسه مشاوره تحصیلی

 • سه جلسه مشاوره
 • تکنیک های مشاوره تحصیلی
 • مشاوره انتخاب رشته حضوری و آنلاین
 • مشاوره کنکور
 • هر جلسه 45 دقیقه
رزرو وقت مشاوره ← مشاوره

5 جلسه مشاوره تحصیلی

 • پنج جلسه مشاوره
 • تکنیک های مشاوره تحصیلی
 • مشاوره انتخاب رشته حضوری و آنلاین
 • مشاوره کنکور
 • هر جلسه 45 دقیقه
رزرو وقت مشاوره ←

مشاوره تحصیلی چیست ؟

مشاوره تحصیلی چیست

مشاوره تحصیلی فرآیند کسب اطلاعات آموزشی، بر پایه اصول روانشناسی توسط دانش آموز یا فراگیرنده است. در این فرآیند مشاور، با دانسته‌های خود، تمام تلاش خود را برای برطرف کردن نیاز‌های علمی، حل مشکلات آموزشی و یا ترسیم آینده دلخواه متقاضی به کار می‌برد.

بسیاری از افراد از مشاوره تحصیلی اجتناب می‌کنند و خودسرانه عمل می‌کنند درحالیکه تحقیقات نشان داده کسانی که از مشاوره استفاده می‌کنند نتیجه بهتری می‌گیرند و به موفقیت تحصیلی می‌رسند.

مشاوره تحصیلی با راهنمایی و پشتیبانی از دانش آموزان، آنها را قدم به قدم در مسیر موفقیت تحصیلی هدایت می کند.مشاوره تحصیلی با ابزارهایی مثل مصاحبه و آزمون توسط معلمان، مشاوران و روانشناسان صورت می گیرد.

برنامه ریزی با مشاور تحصیلی  به دانش آموزان و دانشجویان در رفع موانع و چالش‌های تحصیلی کمک کرده تا استرس و اضطراب به طرز قابل توجهی کاهش یابد و اعتماد به نفس افزایش یافته تا به رشد و موفقیت تحصیلی منجر شود.

مشاوره درسی آنلاین

مشاوره درسی آنلاین شیوه‌ای از مشاوره تحصیلی است که در واقع به دلایل مختلفی جایگزین جلسات مشاوره حضوری می‌شود. مشاوره درسی آنلاین می‌تواند از طریق برقراری تماس تلفنی، چت، ایمیل و یا تماس تصویری انجام شود که در این مشاوره دقیقا همان مباحثی مطرح می‌شود که در جلسات حضوری مشاوره برگزار می‌شود. در این نوع مشاوره، دانش‌آموز یا دانشجو با مشاور تحصیلی آنلاین ارتباط برقرار کرده و در مورد مسائل و مشکلات مختلف تحصیلی خود صحبت می‌کند.

تعداد مشاوره موفق + 0 درصد رضایت مراجعین % 0 درصد پاسخ‌گویی سریع % 0 درصد نتایج حاصل شده % 0

در یک جلسه مشاوره تحصیلی چه می‌گذرد؟

پرداختن به این موضوع به صورت تخصصی و دقیق کمی زمان‌بر است اما به طور خلاصه در یک جلسه مشاوره تحصیلی، موارد زیر بررسی و مطرح می‌شود:

 • ابتدا مشاور، کمی از خود می‌گوید و سپس اطلاعات فردی مثل وضعیت تحصیلی، علایق و اهداف بلندمدت شما دریافت می‌کند.
 • سپس درباره وضعیت تحصیلی شما از لحاظ نمرات، نوع درس خواندن و میزان تمرکز شما سؤال می‌کند.
 • اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شما در این مرحله مشخص می‌شود و از این پس طبق آن پیش خواهید رفت. 
 • در مرحله آخر نیز با توجه به اطلاعاتی که دریافت کرده و اهداف شما مشخص شده است، به شما راهنمایی و مشاوره تحصیلی بهتری ارائه می‌دهد.

گفتنی است که موارد ذکر شده، به طور خلاصه و کلی مطرح شده است و قطعا مباحث جلسات مشاوره طولانی‌تر و تخصصی‌تر می‌باشد.

ویژگی‌های مشاوره تحصیلی خوب چیست؟

مشاوره تحصیلی در راستای بهبود وضعیت تحصیلی مراجعین صورت می گیرد؛ بنابراین مشاوره تحصیلی، زمانی بهترین اثربخشی را خواهد داشت که بتواند فرد را از طریق درست ترین مسیر به هدف آموزشی مورد نظر برساند.

چه زمانی به مشاوره تحصیلی نیاز داریم ؟

چه زمانی به مشاوره کسب و کار نیاز داریم

بدیهی است که درک و حل مشکلات تحصیلی، بیشتر به اراده و انگیزه فرد بستگی دارد و تا خود دانش آموز نخواهد هیچ تغییری در وضع موجود ایجاد نخواهد شد. در واقع نقش اطرافیان هم زمانی می تواند موثر واقع شود که خود فرد انگیزه پیشرفت و حل چالش‌های تحصیلی روبرو را داشته باشد. اهمیت وجود یک راهنمای مسیر و مشاور تحصیلی زمانی احساس می شود که فرد یا خانواده اش نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در مورد مسیر تحصیلی خود یا فرزندانشان دارند.

تکنیک های مشاوره تحصیلی

تکنیک های مشاوره تحصیلی متدهای علمی اثبات شده هستند که مشاور تحصیلی می‌تواند به وسیله آن‌ها به انتخاب رشته، حل مشکلات درسی و برنامه ریزی حرفه‌ای و همچنین افزایش انگیزه دانش‌آموزان بپردازد. مشاور تحصیلی با مطرح کردن سوالات ویژه و ترغیب دانش آموز به فکر کردن باعث پیشرفت تحصیلی او می‌شود. مشاور تحصیلی با تکنیک های علمی به تمرکز و بهره وری دانش آموز کمک می‌کند. از طریق تکنیک‌های افزایش اعتماد به نفس، دانش آموز انگیزه لازم برای ادامه مسیر را پیدا کرده و در او مهارت افزایی به وجود می‌آید.

مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

امروزه با توجه به تغییر ساختار کتاب‌های درسی ممکن است کودکان نیز دچار مشکلاتی از جمله کاهش توانایی درک مطالب، بی‌برنامگی، کاهش انگیزه یادگیری و … شوند. بنابر‌این وجود یک راهنما و مشاور متخصص برای حل این مشکلات باعث پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز خواهد شد.

اگر کودک شما مشکلات یادگیری دارد و نمی تواند به خوبی از استعدادهایش استفاده کند از مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی استفاده کنید.

دریافت مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

مشاوره تحصیلی قبولی در مدارس خاص (تیزهوشان، نمونه دولتی، …)

بسیاری از والدین، دغدغه قبولی فرزندشان در مدارس ممتاز را دارند تا آینده تحصیلی خوبی داشته باشند. اما باید این نکته را در نظر داشت که آینده تحصیلی هر دانش آموز به سطح توانایی های او بستگی دارد؛ یعنی صرف قبول شدن در مدارس خاص آینده  بهتری نمی‌سازد. مشاور نوجوان با شناسایی میزان توانایی‌ها و علایق دانش آموز ، توصیه ها و راهکارهای لازم ، برای تصمیم‌گیری درست را به دانش‌آموز و والدین ارائه می‌دهد.

مشاوره تحصیلی قبولی در مدارس خاص

مشاوره انتخاب رشته آنلاین، حضوری و تلفنی

مشاوره انتخاب رشته حضوری

یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین مراحلی که دانش‌آموزان و یا دانشجویان با آن مواجه می‌شوند، انتخاب رشته است. انتخاب رشته به طور کلی تأثیر کاملا مستقیم در آینده شغلی و موفقیت تحصیلی دارد و اگر عجولانه تصمیم گیری شود، وقت زیادی از دانشجو و یا دانش‌آموز را هدر می‌دهد. همچنین فرآیند تغییر رشته نیز پیچیده و زمان‌بر است. 

بنابراین دانش‌آموزان و یا دانشجویان با مشاوره انتخاب رشته حضوری می‌توانند از تجربیات یک مشاور تحصیلی نهایت استفاده را برده و از آن‌ها کمک بگیرند تا بهترین رشته را برای مسیری که در پیش گرفته‌اند، انتخاب کنند. مشاوره تحصیلی حضوری امکان تعامل بیشتر و برقراری ارتباط صمیمانه‌تری را برای مراجعه کننده فراهم می‌کند. 

مشاوره هدایت تحصیلی چیست؟

هدایت تحصیلی پروسه ای است که به دانش آموزان کمک می کند تا با استعدادها، علایق، توانایی ها و ویژگی های شخصیتی خود آشنا شوند و رشته تحصیلی مناسب را بر اساس نظرات و معیارهای خود انتخاب کنند.

اغلب والدین فرزندان خود را مجبور می کنند تا رشته خاصی را انتخاب کنند، زیرا ممکن است آن رشته را دارای چشم انداز شغلی سودآوری بدانند. اگرچه این مهم است و والدین بهترین‌ها را برای فرزندان خود می خواهند، اما این تنها مبنایی نیست که باید بر اساس آن انتخاب رشته شود.

مشاوره هدایت تحصیلی آنلاین برای شروع می‌تواند انتخاب عاقلانه‌تر و هوشمندانه‌تری باشد زیرا دانش‌آموزان با مشاور تحصیلی آنلاین ارتباط اولیه را به خوبی برقرار می‌کنند و می‌توانند در صورت مؤثر بودن نتیجه مشاوره هدایت تحصیلی آنلاین، جلسات بعدی را به صورت حضوری نیز انجام دهند.

مشاوره تحصیلی دبیرستان آنلاین

 

تحصیل در دبیرستان یکی از پرچالش‌ترین مقاطع تحصیلی می باشد که شما با مشاوره می‌توانید سریعتر و بهینه‌تر این مسیر را طی کنید و نتایج خوبی بگیرید

مشاوره تحصیلی نهم آنلاین

 

انتخاب رشته در پایه نهم بسیار حائز اهمیت است و اگر مطابق علایق، استعداد و آرزوهای خود پیش نروید قطعا متضرر می‌شوید و به نتایج دلخواهتان نخواهید رسید در حالی‌ که مشاوره تحصیلی نهم ما گام به گام همراه شما تا موفقیت تحصیلی است. شما می‌توانید از مشاوره انتخاب رشته نهم ما استفاده کنید.

 

انتخاب رشته مناسب می‌تواند به دانش آموزان کمک کند تا در مسیر علایق خود قدم بردارند و در مورد رشته ای که واقعاً به مطالعه آن علاقه مند هستند بیشتر بیاموزند. از این رو، بسیار مهم است که بدانید چگونه رشته ای را انتخاب کنید که مناسب شما باشد.

مشاوره تحصیلی رشته ریاضی

ریاضیات در علوم طبیعی، مهندسی، پزشکی، مالی، علوم کامپیوتر و علوم اجتماعی کاربرد دارد. در ایران رشته ریاضی یکی از رشته های کم متقاضی و کم رقابت به شمار می رود . برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این رشته با تیم مشاوره تحصیلی صدای آرامش در ارتباط باشید .

مشاوره تحصیلی رشته تجربی

مشاوره انتخاب رشته تحصیلی

سال‌هاست رشته تجربی پرمتقاضی ترین رشته دوره دوم متوسطه است و دانش آموزان زیادی را به خود جلب کرده است . دامنه وسیع زیر شاخه های این رشته در مقاطع بالاتر ، یکی از دلایل میل دانش آموزان به این رشته است .فارغ التحصیلان رشته تجربی می توانند در دانشگاه در رشته های پزشکیپیراپزشکیداروسازیماماییدبیری زیست شناسی و … به ادامه تحصیل بپردازند .

وجود گرایش های مختلف یا سود آوری بعضی از زیرشاخه های این رشته اما ، نمی تواند دلیل انتخاب این رشته توسط دانش آموز باشد . تیم مشاوره تحصیلی ساپتک با در نظر گرفتن علایق و استعداد های مراجعین و ارائه اطلاعات جامع و مفصل در مورد آینده شغلی رشته های مختلف در صدد انتخاب بهترین گزینه برای مراجعین می باشد .

مشاوره تحصیلی رشته انسانی

رشته انسانی هم پر متقاضی ترین رشته بعد از رشته تجربی است و تنوع شغلی زیادی در زیرشاخه های آن وجود دارد . برای آشنایی با آینده شغلی و بازار کاری زیرشاخه های انسانی و بررسی میزان تطابق این رشته ها با علایق و استعدادهای شما مشاوره انتخاب شغل را بخوانید .

اگه هنوز کاملا نمیدونی رشته های مختلف چه آینده شغلی دارن یا تو چه رشته ای موفق میشی مقاله مشاوره شغلی رو بخون

دریافت مشاوره شغلی

چرا مشاوره آنلاین تحصیلی بهترین گزینه است؟

مشاوره تحصیلی آنلاین از چندین جهت مزیت محسوب می‌شود. اما یکی از امتیازهای بزرگ آن، این است که به هنگام مطالعه و درس خواندن، شما باید به طور مداوم پشتیبانی شوید و لازم است از مشاور تحصیلی آنلاین خود راهنمایی و مشاوره بگیرید. بنابراین با انتخاب مشاوره آنلاین در زمان خود صرفه‌جویی کرده و وقت بیشتری برای تحصیل دارید.

مشاوره تحصیلی دبیرستان چگونه انجام می شود؟

مشاوره تحصیلی دبیرستان

اغلب دانش آموزان پس از وارد شدن به دبیرستان، دچار مشکلاتی می‌شوند. این مشکلات می‌توانند ناشی از اختلالات نوجوانی یا سخت شدن دروس در دبیرستان یا هر عامل دیگری باشند که منجر به افت تحصیلی دانش آموز در دبیرستان می‌شوند. پیگیری و برطرف کردن مشکلات نوجوانان در این سنین می تواند باعث پیشرفت تحصیلی آنان شود.

همچنین نیاز است تا دانش‌آموزان از لحاظ روحی، مدام انگیزه گرفته تا بتوانند در مسیری که انتخاب کرده‌اند با موفقیت بیشتر گام برداشته و هنگام درس خواندن، کمترین دغدغه و استرسی را تجربه کنند.

مشاوره تحصیلی دبیرستان یکی از موضوعات مهم و حساس در زندگی دانش‌آموزان است. شما با مشاوره تحصیلی نقاط قوت و ضعف خود را در زمینه‌های مختلف شناسایی می‌کنید و از نگرانی، استرس، اضطراب و سردرگمی جلوگیری می‌کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره نوجوان، مقاله مشاوره روانشناسی نوجوان را بخوانید.

مشاوره کنکور صدای آرامش

مشاوره تحصیلی کنکور به چه صورت است؟

مشاوره تحصیلی کنکور

در مراحل آماده شدن برای شرکت در کنکور، مشاوره قبل از کنکور یکی از موارد حیاتی است که برای داوطلبان اهمیت دارد. این مشاوره شامل بررسی وضعیت تحصیلی، انتخاب رشته و دانشگاه مناسب، برنامه‌ریزی درسی و تمرین‌های موثر برای آزمون می‌شود. هدف اصلی این مشاوره، افزایش اطلاعات و آمادگی داوطلبان برای روز آزمون است تا بتوانند با اعتماد به نفس و مهارت‌های لازم، بهترین عملکرد را در آزمون ارائه دهند. به عنوان یک مرحله مهم در مسیر تحصیلی، مشاوره قبل از کنکور می‌تواند به داوطلبان کمک زیادی کند تا به اهدافشان برسند.

همه ما جمله موفقیت اتفاقی نیست را شنیده ایم ؛ اما چگونه در آزمون سراسری رقابت کنیم و از بقیه جلو بزنیم؟ تجربه رتبه های برتر در کنکور نشان می دهد در سال کنکور عوامل مختلفی باعث رسیدن به هدف یا رتبه دلخواه می شود از جمله :

 • شناسایی اهداف تحصیلی
 • تشخیص نقاط ضعف و قوت
 • برنامه ریزی دقیق
 • انتخاب بهترین منابع
 • مدیریت زمان
 • کنترل استرس و احساسات
 • یادگیری تکنیک های تست زنی

برای یادگیری نحوه کنترل استرس و اضطراب در مواقع مختلف، مشاوره درمان استرس و اضطراب را بخوانید.

مشاوره درمان استرس و اضطراب مشاوره تحصیلی کنکور

چه رشته ای برم؟ | مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور چیست؟

اهمیت انجام یک انتخاب رشته اصولی و دقیق ،به‌خاطر تاثیر مستقیم آن در زندگی و آینده شغلی شماست . به گونه ای که در صورت انجام اشتباه این فرایند ممکن است سال ها سرخوردگی و یا احساس شکست به همراه داشته باشد . تیم مشاوره تحصیلی صدای آرامش با سال ها تجربه مشاوره تخصصی انتخاب رشته کنکور سراسری ، دارای کارنامه درخشانی در این امر است . بهترین مشاوره تحصیلی شامل اعضای برجسته و باسابقه که دارای نتایج فراگیر است می باشد و برترین مشاوره تحصیلی شما را به قله موفقیت تحصیلی می‌رساند.

مشاوره انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی آنلاین برای انتخاب رشته کنکور چیست؟

مشاوره انتخاب رشته آنلاین یکی از خدمات مشاوره ساپتک ایرانیان است که به داوطلبان کنکور کمک می‌کند تا با توجه به علاقه، استعداد، رتبه و شرایط داوطلب، بهترین رشته و دانشگاه را برگزینند. از مزیت های مشاوره انتخاب رشته می توان به صرفه‌جویی در وقت و هزینه، دسترسی به مشاوران متخصص و مجرب، حذف محدودیت‌های جغرافیایی و نیاز به حضور فیزیکی است. برای استفاده از مشاوره انتخاب رشته آنلاین، شما می‌توانید از همین سایت‌ استفاده کنید.

مشاوره درسی آنلاین چه کاربردی دارد؟

مشاوره درسی آنلاین

مشاوره درسی آنلاین یکی از راه هایی است که می‌توانید از آن برای بهبود و پیشرفت عملکرد تحصیلی خود استفاده کنید. مشاور تحصیلی آنلاین به شما کمک می‌کند تا:

 • استعدادها و علایق خود را شناسایی کنید.
 • برنامه‌ریزی درستی برای مطالعه و آزمون‌های خود داشته باشید.
 • روش‌های صحیح مطالعه را یاد بگیرید.
 • مشکلات و چالش‌های درسی خود را با مشاور خود در میان بگذارید.
 • انگیزه و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید تا به موفقیت تحصیلی برسید.

مشاوره درسی آنلاین می‌تواند از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ، ایمیل و یا وب سایت‌ ساپتک انجام شود. برای رزرو وقت مشاور تحصیلی آنلاین،مشاوره تحصیلی خصوصی فرم مشاوره را پر کنید تا با بهترین مشاور درسی آنلاین در ارتباط باشید.

فرم مشاوره درسی آنلاین

مشاوره انتخاب رشته کنکور صدای آرامش

بدون شک سایت های مشاوره تحصیلی زیادی وجود دارند که در این زمینه می‌توانند به شما مشاوره دهند، اما تیم مشاوره تحصیلی صدای آرامش با بهره گیری از جدیدترین روش‌های مشاوره آموزشی نوین بر پایه اصول روانشناسی سابقه درخشانی در امر آموزش به جا گذاشته است. با اعتماد به یک مشاور مجرب و کاربلد گامی مهم در آغاز پیشرفت تحصیلی خود برمی‌دارید.

همین حالا با یکی از بهترین مراکز مشاوره تحصیلی آنلاین ارتباط بگیر تا موفقیت توی درساتو حس کنی

دریافت مشاوره تحصیلی

چگونه از خدمات مشاوره تحصیلی صدای آرامش استفاده کنیم ؟

به راحتی میتوانید با تیم مشاوره تحصیلی حضوری، آنلاین و تلفنی صدای آرامش در ارتباط باشید و از پشتیبانی ما در طول دوره مشاوره بهره‌مند شوید . فقط کافیه فرم تماس مشاور تحصیلی رو پر کنید تا کارشناسان ما باهاتون تماس بگیرند. تکنیک‌های مشاوره تحصیلی صدای آرامش ساپتک به شما در انتخاب رشته مطمئن کمک کرده و باعث پیشرفت تحصیلی شما می‌شود.

مشاوره تحصیلی رایگان

چطور مشاوره تحصیلی دریافت کنیم؟

برای آشنایی شما با مشاورین صدای آرامش یک جلسه 22 دقیقه ای مشاوره در نظر گرفته شده تا در صورت رضایت شما مشاوره به صورت تخصصی ادامه یابد. برای دریافت شماره مشاور تحصیلی فرم زیر را پر کنید.

مشاوره تحصیلی تلفنی و آنلاین خدمتی نوین از مجموعه صدای آرامش! راستی دیگه لازم نیست برای دریافت مشاوره کلی راه بیای و بری ! همین حالا فرم مشاوره رو پر کن تا باهات تماس بگیریم !

دریافت مشاوره تحصیلی سوالات متداول

سوالات مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی صدای آرامش ساپتک برای چه مقاطع تحصیلی انجام می شود؟

مشاوره تحصیلی صدای آرامش ساپتک در تمامی مقاطع از ابتدایی تا دکترا انجام می شود.

مشاوره تحصیلی تا چه اندازه می تواند مشکلاتم را حل کند؟

تا زمانی که خود فرد برای حل مشکلات تحصیلی یا انتخاب درست تیم نگرفته باشد هیچ پیشرفتی حاصل نخواهد شد اما وجود یک مشاور و کاربلد مسیر، تاثیر زیادی در رفع موانع یا چالش های تحصیلی خواهد داشت.

چه زمانی به مشاوره تحصیلی نیاز داریم ؟

مشاوره تحصیلی علاوه بر مسائل آموزشی مانند افت نمره – قبولی در مدارس خاص – انتخاب رشته مناسب و … شامل مشکلات روانشناسی مربوط به آموزش مانند عدم تمرکز کافی – کنترل استرس – بی برنامگی و … می شود . درصورت بروز هر یک از این موارد می توانید به مشاور مراجعه کنید .

مشاوره انتخاب رشته چگونه انجام می شود ؟

در مشاوره انتخاب رشته ضمن انجام تست های مختلف علایق و استعداد های فرد مشخص می شودتوضیحات جامع و مفصلی در مورد رشته های مختلف به داوطلب ارائه می شود .

هزینه مشاوره تحصیلی چگونه محاسبه می شود ؟

هزینه دقیق به زمان و تعداد جلسات مشاوره بستگی دارد .

22 دیدگاه در “مشاوره تحصیلی

 1. باران گفت:

  سلام. خاناوده های گرامی لطفا نقش مشاوره رو در زمینه تحصیلی کم نبینید. یک مشاور خوب میتونه باعث بهتر درس خودن فرزندتون بشه . من خودم نتیجش رو دیدم

 2. جاوید گفت:

  سلام. من برای پسرم از جلسات این مرکز استفاده کردم. واقعا نتیجه مثبتی داشت . حتما بهتون پیشنهاد میکنم.

 3. رز گفت:

  سلام. در زمان کنکور حتما حواستون باشه خواب کافی داشته باشید و گرنه درصد یادگیری کاهش پیدا میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *