مشاوره انتخاب شغل

معمولا ما با توجه به خواسته‌های خانواده رشته تحصیلی خود را در مدرسه انتخاب می‌کنیم، با توجه به جامعه وارد دانشگاه می‌شویم و وارد شغلی می‌شویم که هیچ ارتباطی با رشته‌ی تحصیلی‌مان در مدرسه و دانشگاه ندارد. و در آخر متوجه می‌شویم که هیچکدام از این مسیرهایی که طی کردیم با علایق‌مان همسو نیستند.

در حال حاضر یکی از مهم ترین دغدغه‌های مردم انتخاب شغل می‌باشد و فشار بسیار زیادی به زندگی مردم وارد کرده است و در این میان بیشترین فشار و آسیب‌های وارد شده به جوانان و نو‌جوانان است، زیرا برای اولین بار می‌خواهند در یک‌جا مشغول به کار شوند و اگر در انتخاب شغل دقت نکنند، ممکن است در زندگیشان با مشکلاتی مانند آسیب‌های جسمی و روحی، افسردگی و ناامیدی در زندگی رو‌به‌رو شوند. اما اگر قبل از انتخاب شغل، از یک مشاور کمک بگیرند، می‌توانند شغلی که مناسب علایق و مهارت‌هایشان است پیدا کنند و در آن به سرعت پیشرفت کنند.

مشاوره انتخاب شغل

اهمیت مشاوره انتخاب شغل

الان که بهتر متوجه اهمیت شغل و تاثیرگذاری بسیار زیاد بر روی سطح و کیفیت زندگی شدیم، پس نیاز داریم بهترین انتخاب ممکن را داشته باشیم. ممکن است شخصی سالیان سال در شغلی مشغول به کار باشد که اصلا مناسب او نیست و بعد از مدتی متوجه این موضوع شده و وقت خود را تلف کرده است و برای رسیدن به هدف دلخواه زندگی‌اش باید زمان بیشتری را صرف کند.

مشاوره انتخاب شغل

کار مشاوران انتخاب شغل دقیقا جلو گیری از این اتفاق ناگوار و جبران نا‌پذیر است. مشاوران شغلی با بررسی کردن مواردی همچون شخصیت، تحصیلات، خانواده، آینده شغلی، فیزیک بدنی و تغذیه، بهترین گزینه‌ها را پیش روی شما می‌گذارند و از اتفاقات ناگواری که ممکن است سالیان بعد رخ دهد جلوگیری می‌کنند. 

چه کسانی به مشاوره انتخاب شغلی احتیاج دارند؟

مشاوره شغل

به طور صادقانه بخواهم بگویم، تمام افراد نیاز به مشاوره شغلی دارند ولی در این میان کسانی هستند که بیش از همه به مشاوره شغلی نیاز پیدا می‌کنند. معمولا افرادی که در چند زمینه علاقه، مهارت و تخصص دارند ولی نمی‌توانند در این میان یک کدام را انتخاب کنند و سردرگم می‌شوند، بیشتر از بقیه افراد احتیاج به مشاور شغلی در آن ها حس می‌شود.

بسیاری از افراد بعد از شکست در کسب و کار خود نمی‌دانند باید چه کاری انجام دهند. ما در مقاله راهکارهایی برای شکست نخوردن در کسب و کار شما را کاملا راهنمایی کردیم. 

مشاوره شغلی آنلاین

مشاوره شغلی آنلاین به چندین جهت مزایای مختلفی دارد. امکان ارتباط سریع‌تر و عدم اتلاف وقت جهت نوبت‌دهی، برقراری ارتباط راحت‌تر و بیان مشکلات بصورت واضح، از جمله مواردی است که مشاوره شغلی آنلاین را مفیدتر نشان می‌دهد. 

مشاوره شغلی در شهر های مختلف

گروه مشاوران ساپتک ایرانیان از ابتدا مفتخر بوده تا به مردم کلان شهرها بصورت آنلاین و تلفنی مشاوره شغلی دهد. برخی از شهرهایی که تقاضا در آنها زیاد بوده عبارت‌اند از:

مشاوره شغلی در مشهد

شهر مشهد یکی از کلان‌شهر ها و از جمله شهرهایی است که موقعیت شغلی در آن فراوان است و گروه مشاورین ساپتک ایرانیان مشاوره شغلی در مشهد را در لیست شهرها قرار داده است. وجود چند شهرک‌ صنعتی بزرگ، شرکت‌ها و ادارات دولتی و یا خصوصی، کسب و کارهای آزاد و… موجب ایجاد موقعیت های شغلی فراوان برای افراد در تمام سنین می‌شود که با دریافت مشاوره شغلی در مشهد می‌توانید در مسیر شغلی درست گام بردارید.

جهت دریافت مشاوره شغلی و تلفنی آنلاین در مشهد، فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره شغلی در تبریز

شهر تبریز با اصالت و قدمتی که دارد نیز یکی از شهرهایی است که موقعیت های شغلی در آن زیاد است. شهر تبریز، بخش عظیمی در صنعت خودروسازی و تأمین قطعات خودرو، ماشین و موتورهای دیزلی، ساخت تجهیزات، تراکتورسازی و صنایع دستی مثل چرم، فرش، سفالگری، رنگرزی و… حرف اول را می‌زند. پس افرادی که در این شهر زندگی می‌کنند می‌توانند با دریافت مشاوره شغلی در تبریز در مسیر درستی گام بردارند.

جهت دریافت مشاوره شغلی و تلفنی آنلاین در تبریز، فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره شغلی در اصفهان

مشاوره شغلی در اصفهان

اصفهان هم یکی از کلان‌شهرها محسوب می‌شود و وجود کارخانه‌ها و شرکت‌های مختلفی در اصفهان و اطراف این شهر، زمینه‌های شغلی زیادی را فراهم کرده است. به علاوه از سوغاتی ها و صنایع دستی معروف این شهر نمی‌توان چشم پوشی کرد و همین امر سبب شده تا فرصت های شغلی زیادی در این شهر وجود داشته باشد.

جهت دریافت مشاوره شغلی و تلفنی آنلاین در اصفهان، فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره شغلی در شیراز

مشاوره شغلی در شیراز

مشاوره شغلی در شیراز هم یکی از پرتقاضاترین‌ها در بخش مشاوره شغلی است. شهر شیراز هم از موقعیت شغلی خوبی برخوردار است اما بسیاری از متقاضیان نمی‌دانند که چه شغلی را انتخاب کنند. و از این رو مشاوره شغلی در شیراز برای آنان مؤثر است.

جهت دریافت مشاوره شغلی و تلفنی آنلاین در شیراز، فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مشاوره شغلی در مازندران

شهر مازندران نسبت به سایر کلان‌شهر ها و مناطق صنعتی، از شهرک‌های صنعتی کمتری برخوردار است اما بسته به مهارت و فعالیت شما، می‌توان در زمینه‌های مختلف شغلی موفق بود. جهت دریافت مشاوره شغلی تلفنی و آنلاین در مازندران فرم زیر را تکمیل نمائید.

مشاوره شغلی در لرستان

جهت دریافت مشاوره شغلی و تلفنی آنلاین در لرستان فرم زیر را تکمیل نمائید.

مشاوره شغلی در ارومیه

جهت دریافت مشاوره شغلی و تلفنی آنلاین در ارومیه فرم زیر را تکمیل نمائید.

مشاوره شغلی در اردبیل

مشاوره شغلی در اردبیل نیز یکی دیگر از خدمات ساپتک ایرانیان است. جهت دریافت مشاوره شغلی تلفنی و آنلاین در اردبیل فرم زیر را تکمیل نمائید.

مشاوره شغلی در یزد

جهت دریافت مشاوره شغلی در شهر یزد، فرم زیر را تکمیل نمائید. مشاوره شغلی تلفنی و آنلاین در یزد، گزینه مناسبی برای ساکنین این شهر می‌باشد.

در مشاوره شغلی چه کارهایی انجام می‌دهند؟

مشاوره شغلی در اولین قدم شروع به شناخت شما، علایق، سبک زندگی و فیزیک جسمانیتان می‌کند. بعد از گذراندن گام اول، مشاور لیستی از شغل‌هایی که مَد نظر خودتان است را از شما می‌خواهد. در مرحله بعدی، مشاور اطلاعات دریافتی از شما را با شغل هایی که مناسب هستند تطابق می‌دهد و از نامناسب‌ترین شغل تا مناسب‌ترین شغل را به شما پیشنهاد می‌کند. در ادامه با ما همراه باشید تا این مراحل را به صورت دقیق‌تر مورد بررسی قرار دهیم.

جهت مشاهده ویدئوهای بیشتر در خصوص مشاوره انتخاب شغل به کانال آپارات ساپتک ایرانیان مراجعه کنید

شخصیت شناسی و استعدادیابی برای یافتن مناسب‌ترین شغل

اولین گام مشاوره شغلی، شخصیت شناسی می‌باشد. در شخصیت شناسی اطلاعات بسیار زیادی همچون درونگرا بودن یا برونگرا بودن، احساسی بودن یا منطقی بودن و از این قبیل می‌توان به‌‌ درست آورد. بعد از اینکه مراحل شخصیت‌شناسی را گذراندید، راحت‌تر می‌توان استعدادهای شما را ارزیابی کرد. همچنین نقاط ضعف و نقاط قوت شما نمایان می‌شوند و شما می‌توانید روی نقاط ضعف خود کار کنی و آنها را تا حد ممکن از بین ببرید.

همچنین یک راه برای شناخت شخصیت و استعداد شغلی خود، انجام تست‌های روانشناسی و استعداد‌‌یابی است، آزمون نئو یکی از این تست‌های شناخت شخصیت می‌باشد که می‌توانید از طریق لینک تست نئو آن را انجام دهید.

با داشتن استعداد و انتخاب شغل مناسب، می‌توان سرعت رشد و پیشرفت را چندین برابر بالاتر برد. برای مثال شخصی که در صحبت کردن و فن بیان استعداد دارد به راحتی می‌تواند در شغل‌هایی که نیاز به ارتباط دارد پیشرفت کند. اما اگر همین شخص در جایگاه شغلی مناسب خود قرار نگیرد، ممکن است خیلی زود کار برایش کسل کننده و خسته کننده شود.

شخصیت‌شناسی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

شخصیت‌شناسی یکی از حوزه های روانشناسی است که به بررسی و توصیف ویژگی‌ها، الگوها و خصوصیات شخصیتی فرد می‌پردازد. این حوزه به دو صورت عملی و تئوریک تحقیق می‌کند و در بررسی شخصیت فرد از روش‌های مختلفی مانند مصاحبه، طی کردن مراحل روانشناسی، مشاهده، مطالعات موردی و آزمایش‌های رفتاری استفاده می‌کند. شخصیت شناسی به فرایند شکل‌گیری شخصیت، عوامل مؤثر بر شخصیت و تفاوت‌های شخصیتی بین افراد می‌پردازد. همچنین، در بررسی شخصیت فرد، به عوامل مختلفی مانند خصوصیات فردی، تجربیات زندگی، فرهنگ، محیط و شرایط اجتماعی توجه می‌شود.

مشاور شغلی

از جمله کاربردهای شخصیت‌شناسی می‌توان به استفاده در روابط انسانی، کارآمدی و عملکرد در محیط کار، رشد شخصی و ارتقاء کیفیت زندگی اشاره کرد. همچنین، در برخی شغل‌ها مانند روانشناسی، مشاوره، مدیریت منابع انسانی و طراحی رابط کاربری، شخصیت‌شناسی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استعدادیابی چیست و چگونه انجام می‌شود؟

به مجموعه فرآیندهایی گفته می‌شود که در آن، تلاش می‌شود تا با تشخیص و شناسایی استعدادهای فردی، افرادی با پتانسیل بالا در شغل‌های خاص پیدا شوند و در موقعیت‌های شغلی مناسبی قرار گیرند. هدف اصلی استعدادیابی، شناسایی و جذب افراد با پتانسیل و استعداد بالا و توسعه آنها به منظور بهره‌وری بهتر از منابع انسانی است.

مشاوره انتخاب شغلی

برای انجام استعدادیابی، نیاز است که ابتدا شغلی که نیاز به تخصص و استعداد دارد مشخص شود. سپس، با استفاده از متدهای مختلفی مانند آزمون‌های استعدادیابی، مصاحبه‌های روانشناسی، ارزیابی عملکرد قبلی، مشاهده و بررسی رزومه، افرادی با استعداد در شغل خاصی شناسایی می‌شوند. بعد از شناسایی افراد با استعداد، روی توسعه و آموزش آنها تمرکز می‌شود تا بهترین عملکرد را در شغل خود داشته باشند. همچنین، در استعدادیابی معمولاً تلاش می‌شود تا افراد با استعداد را در موقعیت‌های شغلی مناسبی قرار داده تا به بهره‌وری بهتری از منابع انسانی دست یافت. تغییر کند

همین الآن، برای درخواست مشاوره انتخاب شغلی، بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا مشاوران ساپتک در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

تحصیلات و مهارت‌های مورد نیاز مشاغل

بهترین مشاور شغلی

دومین گام، تحصیلات و مهارت‌ها است. معمولا باید مطابق تحصیلات و مهارت‌هایی که دارید شغل خود را انتخاب کنید تا در کار خود موفق باشید. ممکن از برخی از شما بگویید که تحصیلات مرتبطی با شغلی که به آن علاقه دارید ندارید. برای مثال شما در مدرسه و دانشگاه درس‌های مربوط به پزشکی خوانده‌اید، درصورتی که هیچ علاقه‌ای به پزشکی نداشتید و عاشق کامپیوتر هستید. در اینجا نیاز است که مهارت شغل مورد نظر خودتان را کسب کنید و بهترین راه برای پیدا کردن مسیر شغلی مورد‌نیاز، مشورت کردن با یک مشاور شغلی است.

اگر دانشجو هستید و نمی‌توانید به صورت تمام وقت کار کنید یا نمی‌دانید چه شغلی مناسب دوران دانشجویی شماست، پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله مشاوره انتخاب شغل دانشجویان را مطالعه کنید.

تاثیر خانواده در انتخاب شغل!

اولین جایی که هر شخصی مهارت‌هایی را می‌آموزد، محیط خانواده است. اینکه یک خانواده چگونه فرزند خود را بزرگ کنند، تاثیر بسیار زیادی روی آینده آن شخص خواهد داشت. به عبارتی دیگر، خانواده تاثیر زیادی بر روی انتخاب شغل، استعدادها و سلیقه‌های شما دارد. اگر به نظرات خانواده در خصوص انتخاب شغل اهمیت ندهید، ممکن است در آینده در سیر شغلی خود به مشکل بر بخورید.

انتخاب شغل

مشاور خانواده کمک می‌کند تا در انتخاب شغل و آینده‌مان کمترین چالش را با خانواده داشته باشیم و همسو با شغل مورد نظر هدایتمان کند. این موارد بسیار حائز اهمیت هستند و باید جدی گرفت شوند.

همین الآن، برای درخواست مشاوره انتخاب شغلی، بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا مشاوران ساپتک در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

آینده‌ و نیاز بازار کار برای انتخاب مناسب ترین شغل

مهمترین نکته ای که باید در نظر داشته باشیم آینده و نیاز جامعه است. باید مطمئن شویم شغلی که انتخاب می‌کنیم در آينده نیاز جامعه را تأمین می‌کند و قرار نیست از رده خارج شود. برخی شغل‌ها مثل حمام‌های عمومی،  تاکسی سرویس‌ها، فروش یا تعمیر چراغ‌های نفتی و… دیگر در بازار جایگاهی ندارند و به زودی شغل‌های بسیار زیادی نیز به این لیست اضافه می‌شود. برای اینکه بفهمیم چه شغلی آینده عالی و مورد نیاز جامعه است، به تحقیق بسیار زیادی نیاز دارد و این کاری است. در اینجا نیاز است که با یک مشاوره شغل در مورد شغل آینده‌مان بیشتر مشورت کنیم. 

فیزیک جسمانی و مشاور انتخاب شغلی؟!

از مهم‌ترین عواملی که کمتر کسی به آن توجه می‌‌کند، فیزیک جسمانی است. هر شخصی فیزیک جسمانی خاص خود را دارد. بعضی افراد جثه قوی‌ای دارند و مناسب کارهایی هستند که نیاز به زور و بازو دارد. برخی افراد جثه ریز و ضعیفی دارند و مناسب کارهای سخت و سنگین نیستند. مشاور با در نظر گرفتن وضعیت فیزیکی و جسمانی بهترین شغل را برای شما ارزیابی می‌کند، به طوری که از نظر جسمانی و فیزیکی دچار ضعف نشوید.

چطور شغل انتخاب کنم؟

همچنین بعضی افراد هستند که نه تنها جثه تنومند و قوی‌ای دارند، بسیار باهوش هستند و به اشتباه وارد کارهایی می‌شوند که فقط نیاز به زور و بازو دارد، اما اگر پیش یک مشاور شغلی بروند، ممکن است شغلی به او پیشنهاد بدهند که بدون عرق ریختن از شغل خود لذت ببرد.

با توجه به نظر کارشناسان، یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه کرد، درنظر گرفتن سختی شغل برای بانوان با توجه به وضعیت آن‌ها در جامعه است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله بهترین شغل پردرآمد برای خانم ها را مطالعه کنید.

آیا تغذیه و برنامه‌غذایی در انتخاب شغل تاثیر دارد؟!

تغذیه هم مانند وضعیت جسمانی جزء مواردی است که کمتر کسی به آن توجه می‌کند. تغذیه مهم ترین بخش زندگی هر شخصی است و از اول تولد تا اخر عمر بر روی سبک زندگی ما تاثیر می‌گذارد. اگر تغذیه مناسبی نداشته باشیم ممکن است در زمان کار انرژی کمتری داشته باشیم. برای مثال اگر شغل یک شخص نیاز به انرژی زیادی داشت باشد و آن شخص به تغذیه خود اهمیت ندهد، ممکن است دچار بیماری های گوارشی، ضعف جسمانی و دیگر بیماری‌ها شود.

برنامه غذایی

بسیاری از مشاغل مهم و پرطرفدار همچون خلبانی، ورزشهای حرفه‌ای، آتش‌نشانی و امداد و نجات؛ نیازمند احراز استانداردهای سلامت و فیزیک بدنی بسیار دقیق توسط فرد متقاضی است که  این استانداردها، جز با تغذیه مناسب و سالم، دست یافتنی نیست! 

در یکی از محافل پزشکی که بنده به عنوان خبرنگار در آن حضور داشتم؛ سخنران جلسه که یکی از صاحب نظران طب سنتی بود؛ خاطره‌ای از یکی از مدیران رده بالای دولتی بیان کرد با این مضمون که ” آن فرد که وزیر کشاورزی آن دوران بوده؛ وقتی با سوال اینکه چطور این همه انرژی و توان دارد؟ ابراز داشته “چون من وعده غذایی ناهار را حذف کرده‌ام!” و جالب اینجاست که این فرد، به گفته خودش؛ چند سال بعد، به علت بیماری گوارشی، مجبور به کناره گیری از شغل وزارت شد! “

مشاوره انتخاب شغل حرفه‌ای

در نقطه مقابل، فردی که عادت به خوردن چند نوبت غذا در روز دارد؛ مطمئنا در مشاغلی که فرصت کافی برای تامین وعده های غدایی وجود نداشته باشد؛ دچار مشکل خواهد شد.کسی که عادت به مصرف مواد کاهنده هوشیاری یا توهم‌زا دارد؛ مطمئناً برای مشاغلی که نیاز به تمرکز و هشیاری بالا دارد؛ ناکارآمد و بعضاً، مخرب خواهد بود. کسی که اهل مصرف سیگار است؛ هرگز برای فعالیت در جایگاه‌های توزیع سوخت و نیز اماکن انباشت مواد اشتعال زا، گزینه مناسبی نیست! 

در نتیجه تغذیه می‌تواند در روند کار به شما کمک کند و برای تغذیه مناسب نیاز به مشاوره تغذیه است تا شما را راهنمایی کند و با برنامه غذایی مخصوص خودتان به شما کمک کند تا بهترین بازدهی در شغل خود را داشته باشید.

همین الآن، برای درخواست مشاوره انتخاب شغلی، بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا مشاوران ساپتک در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. 

طبع‌شناسی و مزاج

مزاج فرد می‌تواند نقش مهمی در انتخاب شغل ایفا کند. افراد با مزاج مختلف ممکن است به شغل‌های مختلف علاقه‌مند باشند و در شغل‌های مختلف بهتر عمل کنند.

افراد با مزاج گرم، علاقه‌مند به شغل‌هایی هستند که فضایی پرانرژی و سرشار از فعالیت داشته باشند. این افراد به خوبی در شغل‌هایی که نیاز به انعطاف‌پذیری، رهبری و همچنین تحمل فشار و استرس دارند، عملکرد خوبی دارند. برای مثال، شغل‌های مدیریت، تبلیغات، فروش، ورزشکاری و خدمات اضطراری از شغل‌هایی هستند که ممکن است برای افراد با مزاج پرشور جذاب باشند.

متخصص مشاوره انتخاب شغل

در مقابل، افراد با مزاج سرد، علاقه‌مند به شغل‌هایی هستند که فضایی آرام و متعادل داشته باشند. این افراد به خوبی در شغل‌هایی که نیاز به تمرکز، دقت و صبر دارند، عملکرد خوبی دارند. برای مثال، شغل‌های مشاوره، آموزش، تحقیق‌و‌توسعه و حسابرسی از شغل‌هایی هستند که ممکن است برای افراد با مزاج متعادل جذاب باشند.

بنابراین، در انتخاب شغل، بهتر است به مزاج و طبع خود توجه کنید و شغلی را انتخاب کنید که با طبع و مزاج شما سازگاری داشته باشد.

برای رزرو نوبت در مرکز مشاوره انتخاب شغل ساپتک از طریق دکمه زیر اطلاعات خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

قطعا بله! راهنمایی و دریافت مشاوره از فرد دلسوز و باتجربه قطعا به هموار کردن مسیر شغلی شما کمک می‌کند.

بله، شما در هر سنی که باید می‌توانی از مشاوره انتخاب شغل کمک بگیرید تا آینده خود را تعییر دهید و به سوی هدفی تازه و درخشان پیش بروید.

هزینه مشاوره شغلی آنلاین بطور دقیق بعد از پایان مشاوره 22دقیقه‌ای رایگان مشخص می‌شود.

زیرا بطور خلاصه مشاوره شغلی آنلاین هزینه کمتری نسبت به برگزاری جلسات حضوری دارد. به علاوه ممکن است وقت کافی را برای دریافت مشاوره حضوری نداشته باشید. از این رو مشاوره آنلاین مناسب شماست.

در مشاوره انتخاب شغل ساپتک، مواردی چون انجام تست‌های شخصیت‌شناسی، بررسی علایق و خواسته‌های شما از شغل آینده، بررسی موقعیت بازار کار آن شغل و… در دستور کار قرار می‌گیرد.

برای درخواست مشاوره انتخاب شغل، ابتدا باید فرم مربوط به انتخاب شغل را تکمیل و برای ما ارسال کنید. پس از ارسال فرم، در اسرع وقت، مشاورین ما با شما تماس می‌گیرند و روند کامل مشاوره را برای شما توضیح می‌دهند.

انواع تست‌های استعدادیابی شغلی در سایت موجود هستند و معمولا از تست‌های نئو و هالند برای این منظور استفاده می‌شود.

11 دیدگاه در “مشاوره انتخاب شغلی

 1. حسین گفت:

  مطالب بسیار مفید و عالی بود
  حتما برای مشاوره فرم پر میکنم😍

  1. محمدرضا لطفی گفت:

   خواهش میکنم.
   حتما در اسرع وقت در خدمت شما هستیم.

 2. نگار گفت:

  برای ورود به بازار کار خیلی استرس دارم و نمی‌دونم چیکار کنم
  چه شغلی رو به من پیشنهاد میدین؟

  1. محمدرضا لطفی گفت:

   دوست عزیز
   شما باید وقت مشاوره بگیرید و با نظر گرفتن رفتار های شخصیتی، علایق، خانواده و قابلیت‌های شما، بهترین شغل‌ها را به شما پیشنهاد بدهیم.

 3. علی گفت:

  بسیار مفید بود

  1. محمدرضا لطفی گفت:

   خوشحالیم که براتون مفید بوده.

 4. وحید گفت:

  مطالب فوق‌العاده‌ای بود.

  1. محمدرضا لطفی گفت:

   خوشحالیم که براتون کمک کننده بوده.

 5. یک میانسال گفت:

  ای کاش این مشاوره ها سالها قبل بود تا انرژی و وقت خودم رو صرف تجربه کردن دهها شغل نمی کردم و مستقیم می رفتم سراغ اون شغل و مهارتی که دراون استعداد داشتم

 6. مهدی گفت:

  سلام من باتوجه به اینکه شاغلم ولی واقعا سردرگمم
  هدف دارم ولی انگیزه انگار ندارم نمیتونم درست برنامه ریزی کنم برای هدفم نمیدونم باید چیکار کنم🥺🥺🥺

  1. رقیه صفائی گفت:

   سلام دوست عزیز
   ما برای شما این امکان رو در نظر گرفتیم که از 22 دقیقه مشاوره رایگان استفاده کنید تا با توجه به تیپ شخصیتی و علاقمندی‌ و برنامه ریزی درست بتونید به سمت هدفتون حرکت کنید.
   برای بهره مندی از خدمات مشاوره لطفا روی لینک دریافت مشاوره شغلی کلیک کرده و فرم مشاوره رو تکمیل کنید تا همکاران من با شما تماس بگیرند.
   و یا با شماره 1505 30 91 – 021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

02 فرم تماس مشاور شغلی

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نحوه ارتباط با شما*

دراسرع وقت کارشناسان ما با شما ارتباط بر قرار می کنند، جهت تماس تلفنی می توانید با شماره 1505 30 91 – 021 تماس حاصل نمائید.
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

03 فرم تماس مشاور خانواده

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نحوه ارتباط با شما*

دراسرع وقت کارشناسان ما با شما ارتباط بر قرار می کنند، جهت تماس تلفنی می توانید با شماره 1505 30 91 – 021 تماس حاصل نمائید.
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

01 فرم تماس

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

نحوه ارتباط با شما*

دراسرع وقت کارشناسان ما با شما ارتباط بر قرار می کنند، جهت تماس تلفنی می توانید با شماره 1505 30 91 – 021 تماس حاصل نمائید.
این فیلد برای هدف اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .