طراحی سایت خبری

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، نوع خبر رسانی‌ در دنیا تغیر کرده و این امر باعث راحتی کاربران شده تا خیلی آسان با دسترسی به اینترنت، از آخرین اخبار روز دنیا مطلع شوند.

سایت‌های خبری با ویژگی‌های مختلفی که دارند، موضوعات متنوع زیادی را اطلاع رسانی می‌کنند، طبق آمارهای بدست آمده ورودی و کلیک خوردن صفحات وب در سایت‌های خبری به نسبت سایت‌های دیگر تعداد بیشتری داشته و فرصت خوبی را برای طراحی چنین سایت‌هایی فراهم کرده است. امروز قصد داریم پیشنهاد یک طراحی سایت خبری را در مرحله‌ی اول مورد برسی قرار دهیم تا در صورت نیاز همراه علاقه مندان به این حوزه باشیم.

طراحی سایت خبری

یک مثال از وبسایت خبری موفق

سایت خبری تجارت نیوز یک مثال موفق از نمونه سایت خبری می‌باشد. این سایت در حوزه اخبار اقتصادی، قیمت لحظه‌ای سکه، دلار، طلا و قیمت خودرو فعالیت می‌کند.

حال نوبت شماست که خودی نشان دهید! در هر زمینه و حوزه ای که احساس می‌کنید توانایی ارائه اخبار و محتوای قوی دارید، هرچه زودتر دست بکار شوید و به فکر راه اندازی وبسایت خبری باشید. در ادامه بطور کامل به ویژگی های سایت خبری خوب، مراحل طراحی سایت خبری و برخی دیگر از فاکتور های مهم در این زمینه اشاره می‌کنیم.

طراحی سایت خبری

کسب درآمد از سایت خبری !

وبسایت خبری راه اندازی کنید و پول زیاد دربیاورید!

عمده ترین و متداول ترین روش کسب درآمد از سایت خبری، فروش فضای تبلیغاتی است. شما می‌توانید در قسمت های مختلف سایت، محلی را برای تبلیغ محصول یا هر برندی را در نظر بگیرید. البته باید در نظر داشته باشید که تعداد تبلیغات زیاد در فضاهای مختلف سایت، باعث خستگی کاربر و در نتیجه خروج کاربر از سایت شما می‌باشد. 

یکی دیگر از روش های مناسب برای کسب درآمد از سایت خبری، تولید محتوا و انتشار مقالات مرتبط با آن محصول یا همان رپورتاژ آگهی می‌باشد. فرض کنید که می‌خواهید یک محصول گیاهی از یک سایت و برند دیگری را تبلیغ کنید. بنابراین شما باید درباره این محصول محتوا تولید کنید و برندِ آن محصول را معرفی کنید، به صفحات آن وبسایت لینک بدهید تا کاربر برای خرید آن اقدام کند.

تعرفه طراحی وبسایت خبری

ویژگی‌های سایت خبری خوب

صداقت داشته باشید! : یک سایت خبری خوب، باید اخبار موثق و قابل اطمینان از خود ارائه دهد تا کاربران هم اعتماد بیشتری به وبسایت آن‌ها داشته و همیشه پیگیر اخبار از طریق وبسایت شما باشد. این در درازمدت بر اعتبار شما و حتی افزایش درآمدتان تاثیر مستقیم می‌گذارد.

شلوغ نبودن فضای سایت: اگر برخی از سایت های معروف و پربازدید را نگاه کرده باشید، متوجه فضای شلوغ و غیر خالی این سایت ها می‌شوید. در طراحی سایت خبری باید فضای خالی هم در نظر گرفته شود.

دسته‌بندی های مناسب: باید تمام مقالات در دسته‌بندی مناسب همان مقاله قرار بگیرند.

کد رنگی مناسب: باید ترجیحا در طراحی سایت، از ۱ یا نهایتا ۲ کد رنگی استفاده شود.

ویژگی‌های سایت خبری

هزینه طراحی سایت خبری

هزینه طراحی سایت خبری با توجه به اختصاصی بودن یا نبودن سایت، کد نویسی، یا طراحی سایت خبری با وردپرس بستگی دارد. همچنین به عواملی مثل نوع دیزاین، حجم مقالات و مطالب و… بستگی دارد. اما بطور کلی برای هزینه دقیق طراحی سایت خبری به صفحه مشاوره و طراحی سایت مراجعه و تمامی پلن ها را مشاهده کنید.

ساخت سایت خبری با وردپرس

ساخت سایت خبری با وردپرس نسبت به بقیه طراحی های اختصاصی وقت و هزینه کمتری دارد. از دیگر مزیت های طراحی سایت خبری با وردپرس، میتوان به امکان مدیریت محتوای آسان آن اشاره کرد. البته این موضوع فقط برای محتواگذاری متنی و عکس صدق می‌کند! اما بطور کلی از روش های مناسب طراحی سایت خبری می‌باشد.

مشاوره رایگان

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

مشاوره رایگان