طراحی سایت آموزشی

این مقاله را حتما مطالعه کنید تا از آموخته ها و تجارب خود، پول دربیاورید.

پاسخ به این سوالات در این صفحه :

چرا در فضای آنلاین آموزش بدم؟
قیمت طراحی سایت آموزشی چقدر است؟
اهمیت طراحی سایت آموزشی در چیست؟

اگر در هر زمینه‌ای حرفه‌ای هستید، اگر حالتان با آموزش دادن خوب می‌شود! اگر دوست دارید آموزش شغل اصلی شما باشد و اگر بودجه کافی برای راه اندازی یک مجتمع آموزشی ندارید، از همین حالا به فکر طراحی سایت آموزشی باشید.

طراحی سایت آموزشی

اهمیت طراحی سایت آموزشی

مثل همیشه با یک مثال براتون این قضیه را روشن می‌کنم. 

فرض کنید شما در زمینه تدوین و ساخت تیزر تبلیغاتی مهارت بسیار زیادی دارید. تجربه خوبی در این زمینه کسب کرده‌اید و احساس می‌کنید که می‌توانید خوب آموزش بدهید. حال باید به سراغ اجاره یک محل مناسب برای کارگاه آموزشی خودتان بروید، چندین سیستم تقریبا حرفه‌ای بخرید تا به هنرجویانی که مراجعه می‌کنند، آموزش دهید. ممکن است شما نتوانید از پس هزینه های زیاد آن بربیایید. 

اینجا اهمیت طراحی سایت آموزشی و آنلاین کاملا نمایان می‌شود. شما می‌تونید با راه اندازی یک سایت آموزشی آنلاین، ویدیوهای از قبل ضبط شده رو در وبسایت خودتون قرار بدهید تا تمام مراجعه کنندگان از سر تا سر ایران به سمت ویدیوهای آموزشی شما بیایند و این باعث افزایش مشتریان شما و در نتیجه افزایش درآمد شما می‌شود.

طراحی وبسایت آموزشی

قیمت طراحی سایت آموزشی

هزینه طراحی وبسایت آموزشی به عوامل مختلفی بستگی دارد. طراحی سایت مسئله ساده‌ و آسانی نیست و متأسفانه برخی از کارفرمایان و افرادی که تخصص و آشنایی کاملی در این زمینه ندارند با شنیدن تعرفه های طراحی سایت تعجب می‌کنند.

شرکت ساپتک ایرانیان، با یک تیم حرفه ای، خلاق، وقت شناس و البته متعهد به پروژه محوله در تلاش است تا پروژه‌ی کارفرما را با بهترین متد ها و امکانات روز طراحی کند.

مزایای طراحی سایت آموزشی

  • سرمایه و هزینه کمتر نسبت به داشتنِ کارگاه یا مجتمع آموزشی 
  • دسته بندی کردن دقیقِ آموزش ها
  • درخواست نظر و پیشنهاد از مشتریان جهت بهبود سطح آموزش‌ها
  • امکان پشتیبانی و ارائه خدمات ۲۴ ساعته دارید.
  • در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید بفروشید!
  • تعداد مشتریان و مراجعه کنندگان بیشتر نسبت به آموزشگاه ها

چرا سایت آموزشی داشته باشیم؟

سرمایه و هزینه کمتر : 
در بالاتر توضیح دادیم که شما برای راه اندازی یک وبسایت آموزشی و ارائه خدمات به بودجه کمتری نیاز دارید. نیازی نیست محلی را اجاره کنید تا خدمات ارائه دهید. نیازی نیست میز و صندلی و تجهیزاتی مثل کامپیوتر، لپ‌تاپ و ملزومات دیگر را خریداری کنید!

آموزش های منظم و دسته بندی شده :
می‌توانید برای محتوای متنی و آموزشی خود دسته بندی های از پیش تعیین شده بسازید و یا سطح آموزش های خودتان را تعیین کنید. مثلا فرض کنید می‌خواهید در حوزه طراحی سایت آموزشی، چندین محتوای ویدیویی در وبسایت خود قرار دهید. اما شما از مبتدی تا پیشرفته می‌خواهید که تدریس کنید و کسانی که مبتدی هستند با کسانی که پیشرفته هستند فرق دارند. شما می‌توانید آموزش‌های خود را سطح بندی کنید تا کاربران مستقیم به دسته بندی مشخص شده بروند. 

استفاده بهینه از نظرات و درخواست های مشتریان :
هدف اصلی تیم ساپتک و البته شخصِ شما، رضایت کاربران مراجعه کننده از انتخاب شماست! پس باید بطور مداوم از کاربران نظر بخواهید، به خواسته‌های آنها احترام بگذارید و از نظراتشان بهترین استفاده را در زمینه بهبود کیفیت آموزش‌های خود ببرید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته :
شما می‌تونید در تمام ساعات شبانه روز پشتیبانی و خدمات مختلف را برای کاربران انجام دهید. 

فروش و کسب درآمد در کل شبانه روز : 
با ورود به فضای آنلاین شما در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید بفروشید؛ حتی وقتی که خواب هستین!

نمونه طراحی سایت آموزشی

قابلیت فروش پکیج در سایت آموزشی

شما به عنوان کسی که مدیریت یک سایت آموزشی را بر عهده دارد، می‌توانید با فراهم کردن پکیج‌های آموزشی مربوط  به محتوای سایت خودتان، فرصت خوبی را برای کسب درامد و مهم‌تر از آن ارائه‌ی خدمات بهتر، ایجاد کنید؛ با این کار شما می‌توانید یک جریان درآمدی غیر فعال راه اندازی کنید، تا این موضوع بعد از بارگذاری پکیج به درون سایت، شروع به درآمدزایی کند، این  به این منظور هست که شما فقط شاهد فروش پکیج‌ها هستین و دیگر کار خاصی را صرفا برای این قسمت از سایت، انجام نمی‌دهید. برای اطالاعات بیشتر در رابطه به فروش پکیج با مشاورین ما رایگان ارتباط برقرار کنید. 

 

پکیج آموزشی

مشاوره رایگان

با پر کردن فرم زیر، در سریعترین زمان باهاتون تماس می‌گیریم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

مشاوره رایگان