8 سال افتخار آمیز

ساپتک ایرانیان

فعال در برندسازی کسب و کارهای اینترنتی

درباره ما

مجموعه هلدینگ ساپتک ایرانیان با نام تجاری «ساپتک» برگرفته از کلمه «ساپورت تکنولوژی» از سال 1394 به همت جناب آقای مهندس اسماعیل براتی تأسیس شد. اصلِ بنیادی در مجموعه ما «کارگروهی»، «خلاقیت» و «کیفیت» در راستای تأمین نیاز مشتریان است. از جمله پروژه های موفق این مجموعه می‌توان به عطاری آنلاین، اسکوتر برقی و … اشاره نمود که هم اکنون دارای رتبه یک گوگل بوده و تحقق این امر حاصل چندین سال تجربه و داشتن تخصص در حوزه طراحی وب سایت است.

چرا ساپتک را انتخاب کنیم؟

ما برای شما فقط یک سایت طراحی نمی‌کنیم! بلکه به دنبال ارائه خدمات متمایزتر به مشتریان هستیم. هدف ما رشد کسب و کار شما در بستر فضای مجازی است و همواره سعی کرده‌ایم تا ضمن رعایت استانداردهای لازم در زمینه وب، با یک طراحی خاص و منحصر به فرد به بیشتر دیده شدن شما نسبت به رقبایتان کمک کنیم، تا هرچه سریع تر پله های موفقیت را طی نمایید.

متخصصین ساپتک

ساپتک ایرانیان

تیم ساپتک در شروع کار به چندنفر محدود می شد. اما امروز ما یک تیم بزرگ هستیم و اهداف بزرگتری داریم. تمام اعضای ساپتک دارای تخصص و مهارت لازم در عرضه دیجیتال و طراحی سایت هستند. اگر بخواهیم اعضای تیم را در یک جمله معرفی کنیم می شود، یک تیمِ عاشق!

اهداف و چشم اندازها

مجموعه ساپتک ایرانیان، مانند دیگر شرکت های طراحی سایت، اهداف و چشم انداز هایی دارد که این اهداف به موارد زیر ختم می‌شود:

مأموریت ساپتک ایرانیان

هدف ما در ساپتک ساده و شفاف است، کمک به افرادی که به دنبال رویکردی نو در کسب و کار خود هستند! با ما به شروع فصلی تازه در کسب و کار خود در دنیای دیجیتال فکر کنید، ساپتک با دیدی طولانی مدت و تجربه حرفه ای به شما کمک می کند تا رویای موفقیت در کسب و کارتان به شکلی منحصر به فرد به واقعیت تبدیل گردد!

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به صفحه مشاوره و طراحی سایت اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید.

چشم انداز ساپتک ایرانیان

هدف و چشم انداز ساپتک ایرانیان در نهایت در راستای ارتقا برند و بهبود جایگاه رتبه شما میان رقبای شما است.

ساپتک با دانش و تجربه‌ 8 ساله در زمینه طراحی سایت و فروشگاه‌های اینترنتی خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده تا شما را در هدف گذاری و راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی کمک و همراهی کند.

درباره ساپتک ایرانیان

زیرمجموعه های ساپتک

هلدینگ ساپتک، علاوه بر خدمات طراحی سایت و مشاوره کسب و کار به کارفرمایان عزیز، خود نیز صاحب کسب و کارهایی موفق در فضای دیجیتالی می‌باشد. رزومه ما، اعتبار و نمونه کارهایی موفق و رتبه دار در گوگل می‌باشد! برخی از زیرمجموعه‌هایی ساپتک عبارتند از:

مجوز ها

نماد اعتماد الکترونیکی (E-namad)

همانطور که می‌دانید، نماد اعتماد الکترونیکی، مجوزی است که به سایت‌های معتبر فروشگاهی و کسب و کار‌های دیجیتالی داده می‌شود.

ساپتک ایرانیان، دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که این نماد، قابل استعلام می‌باشد.

مجوز ساماندهی

با افتخار، یکی دیگر از مجوز ها و اعتباراتی که هلدینگ ساپتک ایرانیان کسب کرده، مجوز ساماندهی می‌باشد.

این مجوز نیز به کسب و کارهای اینترنتی اختصاص داده می‌شود که باعث افزایش اعتماد میان مشتریان و کارفرمایان می‌باشد.

جهت استعلام نماد ها، به پایین همین صفحه در فوتر سایت مراجعه کنید.