در این وبلاگ سعی بر این است، که جدید ترین روش و ترفند های تبلیغات انتخابات شهر و روستا معرفی کرده، تا راهنمای جامعی برای شما کاندیدهای عزیز باشد.

تبلیغات انتخابات شهر و روستا

قدم اول؛ منتخب شدن و برند سازی

برندینگ شخص کاندید اولین قدم برای شروع تبلیغات انتخاباتی است. شما تنها در زمان کم باید بیشترین تأثیر روی مخاطبان خود بگذارید. به همین دلیل باید ظاهر، سخنان و آنچه که رفتار می کنید نشانگر برند شخصیتی شما باشند. این بخش بسیار وسیع و گسترده است.

انتخاب رنگ، فونت، لوگو و شعار تبلیغاتی از مهم‌ترین و اساسی­ ترین موارد مرتبط با برند شخصیتی شما هستند اگر بتوانید تصویر اولیه‌ای از خود بسازید که در ذهن مخاطب به عنوان یک کاندیدای قوی ثبت شود، آن‌ها به حرف‌های شما و برنامه‌های شما نیز توجه بیشتری می‌کنند.

در نتیجه شانس شما برای موفقیت در انتخابات بسیار بیشتر خواهد شد. شرکت‌های زیادی هستند که می‌توانند برای برندینگ به شما کمک کنند.

برند سازی
پنل پیامکی

قدم دوم؛ پنل پیامکی برای تبلیغات انتخابات شهر و روستا

استفاده از پنل پیامک می‌تواند برای تبلیغات انتخاباتی شما بسیار مفید باشد. زیرا پیامک یک مسیر ارتباطی مستقیم است که می‌تواند تأثیر گذاری زیادی رو کاربران شما داشته باشد. با خرید پنل پیامک می‌توانید از مزایای زیر بهره مند شوید: هواداران را به رویدادها و راهپیمایی‌ها دعوت کنید خبرهای حضور کاندیدا در رسانه‌ها را بگویید. رأی دهندگان را از گام‌های تبلیغاتی خود آگاه سازید. رأی دهندگان را برای کمک به کمپین شما متقاعد کنید.

انتخاب یک پنل پیامکی مناسب می‌تواند برگ برنده شما در مقابل رقبا باشد. زیرا شما می‌توانید مخاطبان خود را به دسته‌های مختلفی مانند جوانان، افراد سالمند، مشاغل خاص، زن یا مردها و ... و برای هریک از آن‌ها پیامک اختصاصی ارسال کنید. چنین ویژگی تأثیر شگفت آوری روی رأی آن‌ها خواهد داشت.

پنل پیامکی

قدم سوم؛ طراحی یک وبسایت انتخاباتی

یک وبسایت حرفه‌ای علاوه بر این که می‌تواند درگاهی برای ارتباط مستقیم با کاربران و در اختیار گذاشتن اخبار و برنامه‌های شما باشد، می‌تواند روی برندسازی شما نیز تأثیر بگذارد. امروزه همه مردم با اینترنت آشنا هستند و زمان زیادی را در روز به جستجو در گوگل می‌پردازند.

در چنین شرایطی شما می‌توانید با انتخاب موضوعات پربازدیدی که از دغدغه‌های اصلی مردم است، آن‌ها را به سایت خود هدایت کنید. وبسایت ها محل خوبی برای جمع آوری اطلاعات رأی دهندگان مانند شماره تلفن و ایمیل است. شما می‌توانید پنل پیامکی خود را نیز به سایت متصل کنید و از این طریق به کاربران سایت خود پیامک ارسال نمایید.

سایت شما باید دارای فرم ثبت نام، پیوندهای مربوط به شبکه‌های اجتماعی، فیلم و تصاویر انتخاباتی، موضوعاتی که دغدغه شما هستند، بخشی برای معرفی برنامه‌ها، اطلاعات و رویدادها و یک تلفن پاسخگویی به سؤالات باشد

طراحی سایت
طراحی سایت
شبکه های اجتماعی

قدم چهارم؛ ساخت کانال در فضای مجازی

اینستاگرام، تلگرام و توییتر و اپلیکیشن ایرانی از قبیل ایتا و بله از مهم‌ترین و پرکاربردترین  شبکه‌های اجتماعی در ایران هستند که تأثیر بسیار زیادی بر مخاطبان دارند. بیش از نیمی از جمعیت ایران در یکی از این شبکه مجازی عضو هستند.

یک کمپین تبلیغاتی کارآمد در این شبکه‌های اجتماعی شما را تبدیل به کاندیدای برند و پیشرو در عرصه تبلیغات انتخابات شهر و روستا خواهد کرد. از افرادی که ها کمک بگیرید. افرادی که مورد اعتماد دنبال کنندگان خود هستند تأثیر زیادی روی رأی آن‌ها می‌گذارند. از طرفی کانال‌های بزرگ و صفحات پربازدید نیز به دیده شدن شما کمک می‌کنند.

شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
سبد خرید
برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.

مشاوره رایگان